Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bedolgozni...

Hogyan tudnám bedolgozni magam egy kórházba orvostanhallgatóként?

Figyelt kérdés

Szegeden vagyok medikus, jelenleg 5.éves, de semmikeppen sem szeretnék diploma után Szegeden maradni, inkább budapesti kórházakban gondolkodnék, ahol viszont igen nagy a verseny. Mindenhonnan azt hallom, hogy a legfontosabb az az, hogy “dolgozzam be magam a korházba”. Számomra ez eléggé mission impossible-nek tűnik a potom ~200km-es távolság miatt, ezért szeretnék tippeket kérni, hogy hogyan tudnék bejutni egy nagyobb budapesti kórházba, hogyan tudnám bedolgozni magam.

Tanulmányi átlagom 4 fölött van, de elvileg nem is számít ez sokat a rezidensképzésnél. A TDK-ról hallom még, hogy azt mennyire szeretik, de őszintén szólva én a TDK-ról úgy gondolom, hogy ezeknek több, mint 90% egy mondvacsinált téma, csak azért van, hogy legyen valami, de nagy jelentősége/relevanciája nincsen ezeknek a “kutatasoknak”, és én nem szeretem az időmet eltölteni olyan dolgokra, amiknek nem látom értelmét.

(Családban, ismerettségi körömben nincs orvos, aki meg tudná könnyíteni a folyamatot)



ma 01:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!