Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodai dajka hány éves korig...

Óvodai dajka hány éves korig kötelező pelenkázni? Egymiben dolgozom 3.éve . Mostani vezető kitalálta hogy ki kell járnom a súlyos sérült nagy gyerekeket pelenkázni az iskolai részre. Én pedig nemet mondtam,az indokkal hogy tudtommal 7 éves a max kor

Figyelt kérdés

Folytatás:


Illetve a kor mellett szól az az érvem is hogy én anno oviba szerződtem szakmailag!

És sajnos amúgy se tudnám megtenni ha akarnám se :/


Mellesleg most olyannal állt elő, hogy a szerződésbe ott szerepel az egyéb leírás is amit ő róhat ki rám :,)

De jogilag nincs jogom eldönteni komolyan hogy akarok e "óriásokat"pelenkázni vagy sem?


Ha ezt szeretném csinálni majd úgy gondolom leteszem a szociális gondozót és olyan helyre megyek dolgozni is..



szept. 10. 21:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!