Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 3.83-as átlag jónak számít?

A 3.83-as átlag jónak számít?

Figyelt kérdés
Ha emelt szinten tanulok bioszt és kémiát? 11-es vagyok.

aug. 28. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A kémia 3-as azért még elit gimiben sem az igazi

Nem tudom, hogy végül elindult-e, de azt hallottam hogy pécsen mostanában indul(t) biológus szak.


5.Milyen 90%-os biosz-kémia🤣

Idén a 65-70 simán elég lett volna sote-ra.

szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 matekból épphogy átcsúsztál, igaz? Na akkor egy kicsit matekozzunk. Ha duplázik a kedves kérdező (már pedig ha nem lett minden közép szintűje 80-90 körül és nem volt szín kitűnő, akkor ezzel fognak pontot számolni) 80%-os emelt biosz és 80%-os emelt kémia, (80+80)X2=320 pont. Erre jön 100 intézményi pont, amit egyébként elég nehéz volt összeszedni, szerintem nem sokaknak lett meg, talán 1 középfokúval és egy másik nyelvből felsőfokúval meg egy maxpontos szóbelivel ennyi meglett, de ahogy láttam, inkább 40 pontokat kaptak jobbára. Szóval ezen az elven 320+90=410. És 424 volt a ponthatár. Akkor milyen 65-70%-ról beszélünk?
szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Nem tudjuk hogy a kérdezőnek a többi jegye milyen, ezért a két 4-esen kívül ötösökkel számoltam.

Az inézményi pontokat kimaxolni az alap (egy C1-es angol + kevésbé népszerű sportágból csapatban diákolimpián helyezést elérni annyira azért nem nagy varázslat-utóbbit több osztálytársam úgy csinálta hogy két hónappal előtte kezdte el a sportot/idén nem tudom, hogy még lehet-e, de tavaly a zenei alapvizsga is adhatott pontokat, amit nálunk a szolfézsosoknak általános iskola hatodik osztályban volt szokás letenni, abszolút nem nehéz)

Szóbeli az neccesebb, de ha tényleg jól el tudod adni magad, és tájékozódsz a betegellátásról meg ilyenekről, akkor megkapod.

A közepeket meg nem igaz, hogy nem lehet 90 fölött megírni. Tanulni nyilván kell rá, de abszolút teljesíthető.

Bocsánat, annyit tényleg elszámoltam benne, hogy a kettő emelt átlagának nem elég 65-70- nek, hanem ennél sokkal többnek, 72%-nak kell lenni.

A kérdezőnek nagyon ajánlom a felvi-s kalkulátort


12: Nagyon jólesik, hogy legalább te aggódsz a matek érettségim miatt, ha senki más nem is.❣️ Nem csúsztam át, mivel év végén fogok érettségizni matekból. Majd feltétlen szólok utána, hogy hogy sikerült hogy megnyugodhasson a lelked.

szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorizás helyett a legnagyobb jóindulattal ajánlom a mateking, Retkes Peti youtube videóinak megnézését naponta több órában. Azok bárkit átlöknek.
szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!