Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 3.83-as átlag jónak számít?

A 3.83-as átlag jónak számít?

Figyelt kérdés
Ha emelt szinten tanulok bioszt és kémiát? 11-es vagyok.

aug. 28. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Rossz
27 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Biológia szakon szeretnék tovább tanulni egyetemen. Bioszom 4-es kémia 3-as.
aug. 28. 10:39
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Akkor nem rossz, hozható így is
aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemen k.rvajó, középsuliban háááát....
aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg akkor, ha elitgimnáziumba jársz, de akkor is csak a gyengébb iskolákhoz viszonyítva.
aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha orvosira készülsz nagyon rossz. Emberi életekkel fogsz foglalkozni és rengeteg a jelentkező vetélytársad. A 3-4-es az kevés. Egy 90%-os emelt biosz-kémia is ott belépőszint és sokkal nagyobb az anyagmennyiség.
aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
66%
Szerintem egyálltalán nem jó. Én (emelt szinten tanulok) kémia 4 biosz 4. Sztem én nem vagyok jó belőle.
aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

#5 tudsz olvasni???

Az első kommentbe odaírta hogy biológia szakra készül

aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És szerinted kimeríti a félévei egy részét az orvosi előtt??
aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kicsit vegyél vissza kérlek 8-as, úgy beszélj másokkal ahogy te szeretnéd, hogy beszéljenek veled. Biológus szeretnék lenni, igen. Azon belül vagy mikrobiológus vagy botanikus. Avagy klinikai laboratóriumi kutató, ami orvosin van mint mesterképzés, de úgy gondolom kutatóként kevésbé vagyok/leszek felelős egy beteg állapotáért. Az én hibám, hogy nem közöltem pontosan milyen mesterképzést szeretnék. De nem is csak egyet szeretnék, legalább 2-t.
aug. 28. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
14 jajj de félek🥹🥹🥹 mert aztán annyira extra dolog csinálni egy új fiókot
aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!