Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha növekszik az egyetemen az...

Ha növekszik az egyetemen az önköltséges képzés díja, akkor többet kell fizetnem jövőre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Idén vettek fel egyetemre. Jelenleg 350 ezer az önköltséges képzés díja. Arra lennék kiváncsi, ha ez jövőre emelkedik, akkor nekem is többet kell fizetnem, vagy csak a frissen felvett hallgatók fizetnek magasabb díjat? Illetve ha engem úgy vettek fel, hogy 350 ezer egy félév, akkor annyit kell majd fizetnem az összes félévben, vagy a fenti eset a valós, hogy minden évben többet?

aug. 27. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem függő, én már régebben végeztem, de nálunk amikor emeltek a tandíjon csak az új hallgatókra vonatkozott. Párom viszont most jár egyetemre, náluk megemelték a jelenlegi hallgatóknak is a tandíjat, de így is kevesebbet kell fizetniük /szemeszter, mint akik most iratkoznak be.


Egyetem szabályzatát érdemes megnézni, hogy erről mit írnak, vagy TO-nak írni majd egy kérdést, ha nem találsz infót róla.

aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!