Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes Neptunban beállítani...

Érdemes Neptunban beállítani a kétfaktoros azonosítást vagy felesleges minden belépésnél ezzel szöszmötölni?

Figyelt kérdés
És ha igen, google vagy microsoft authenticatort használjak?

aug. 4. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen felesleges, amíg nem kötelező.

Nálunk kötelező, és hülyét kapok tőle, hogy nem tudok 1 gombnyomással belépni (jelszó is el van mentve, elvégre ki és mit csinálna a neptunomban? Jelentkezik helyettem a tárgyakra?)

aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Na az elso hozzaszolo jol bemutatja, hogy miert kell eroltetni a kettos azonositast. Egy atlag hallgato, akinek fel sem tunik, hogy egy helyen van az osszes szemelyes adata, es hogy magaban a neptunban penzugyi tranzakciok lebonyolitasa zajlik.

Vegul is, csak 6 egyetemnek tortek fel a neptun rendszeret a kozelmultban.

aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
2 Nalunk nem azert lett kotelezo, hanem mert tanarok fiokjat is feltortek es a fideSS maffia buneit leleplezo kor e-maileket kuldtek szet a maffia fo baziasanak szamito egyetemen (Retkesceni Egyetem).
aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: Ha az egyetem rendszerét feltöri, a hallgatóhoz hogyan lép be?
aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!