Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin az érettségi alapján...

Felvin az érettségi alapján számoltak pontokat,de rendelkezem egy diplomával is,ami kedvezőbb lenne. Szerintetek miért,rosszul tudtam,hogy a diplomát figyelembe veszik?

Figyelt kérdés
Felvételiztem gazdálkodási és menedzsment alapszakra a Nyíregyházi Egyetemen. A felvin már látszik, hogy mennyi pontot számoltak,de érettségi alapján, pedig rendelkezem egy 4-es minősítésű szociálispedagógus diplomával,ez kedvezőbb lenne jóval,ha ezzel számolnának. Rosszul tudtam,hogy ott diploma alapján is lehetséges a pontszámítás?

júl. 14. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen, rosszul tudtad.
júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De felvin a szaknál, pontszámításnál ott volt,hogy oklevél alapján is lehet pontot számítani.
júl. 14. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Lépj be a facebookon az Érettségi 2024 csoportba. Ott írják, hogy még csak ideiglenesek a pontok, folyamatosan változik, ahogy dolgozzák föl.
júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Mindenképp belépek.
júl. 14. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Javították a pontszámom,diploma alapján.
júl. 16. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!