Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkuliáról ha van papírom...

Diszkalkuliáról ha van papírom az jelent plusz pontot egyetemre való felvételnél?

Figyelt kérdés
még 2 évig középiskolás vagyok szóval addig lehet változik de olyasmit hallottam h valami egyenlőségi dolog miatt plusz pontot jelent akinek ilyesmi jellegű problémái vannak igaz e ez

júl. 3. 03:03
1 2 3
 21/24 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

És, ha nem tudok hegedülni az rendellenesség ?

20-s te tudsz hegedülni ?

júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem provokál, felesleges erről vele bármit beszélni.
júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

#21 amúgy a gyenge matek teljesítmény még nem egyenlő azzal hogy valaki diszkalkuliás ehhez több tünet kell illetve szakemberekből álló bizottság hogy

megállapítsák. Ilyen papírt nem adnak oda csak úgy bárkinek hiszen egy ilyen papír miatt könnyítések vagy felmentések járnak.



Ha nem tudsz hegedülni nem rendellenesség.

júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

21. “És, ha nem tudok hegedülni az rendellenesség ?”


Ha nem tudsz hegedülni, az nem. De ha NEM TUDSZ MEGTANULNI zenélni, akkor annak a neve dysmusia. Az is egy rendellenesség, mint a diszgráfia vagy dyslexia.

júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!