Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, hány...

Orvosira készülők, hány pontotok lesz?

Figyelt kérdés
És melyik egyetem van első helyen?

jún. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
39-es válaszoló, “aki” előtt mindig vessző van, nem alkot tőmondatot…
júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
29%

#41 most aztán nagyon beszóltál :) nem nyelvész vagyok, hanem orvostanhallgató, viszont olvasd el a kedves kommentelő irományát, aki orvosi egyetemre készül és ilyen eredményeket tud felmutatni, az azért mondatot fogalmazni és írni tud.

Semmi értelme annak, hogy fals eredményeket demonstrál itt 1-2 válaszoló, bestresszelve ezzel a többieket.

júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
77%
#41 a kedvedért megnéztem és teljesen helytálló magyar mondatot sikerült megfogalmaznom :)
júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
43-as válaszoló, “és” előtt vessző van. Gratulálunk a szép magyar mondathoz, amit újfent nem tudtál hiba nélkül leírni. :)
júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
58%
#44 Gratulálok neked is, hogy ilyen rosszindulatú, tudálékos egyén vagy :) ahogy fentebb említettem, nem magyar szakon tanulok, nem vagyok nyelvész sem, de ettől függetlenül nem fogalmazok olyan pongyolán, mint a kommentet író, egyértelműen fals eredményeket feltüntető kommentelő.
júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
Jó hosszú egy mondat lett. :D
júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
61%
Na most hol vagytok gyerekek, Sote 424 … megsem lett mindkinek 490 meg 501 pontja?
júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
48%
47 bent maradni is bent kell, nemcsak arcoskodni :D erre térjünk vissza az első év végén
júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
36%
#48 egyetértek. Imádom amikor az sms pillanatában kiposztolja valaki, hogy “orvos leszek, köszönöm a támogatást”. Hatodévben nem mérnem ezt kijelenteni
júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Merném*
júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!