Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, hány...

Orvosira készülők, hány pontotok lesz?

Figyelt kérdés
És melyik egyetem van első helyen?

jún. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 20-as!

Engem is lepontoztak, a 480p miatt… miért is, mi van itt? Mennyi rosszindulat van itt..elkeserítő, mindenesetre nekem már nem kell izgulni, és ősszel megvalósul az álmom, kezdem az orvosit:)

jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon gratulálok mindenkinek a szép eredményekhez!

#21 ez azért erős túlzás. Orvosi egyetemre bejutni a könnyebb része, elvégezni már jóval nehezebb feladat, de majd mindenki megtapasztalja ezt.

Nekem anno rengeteg jó képességű szaktársam készült ki mentálisan az egyetem alatt, nem egy egyszerű feladat elvégezni.

Bejutás nem egyenlő a biztosan orvos leszel ténnyel.

Az orvosin 1 vizsgára nagyobb a tananyag mennyisége mint az egész érettségi.


Kitartást és sikeres éveket kívánok minden gólyának!

jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
30%

#23-nak teljesen igaza van, ez csak a 0. lépés hogy valaki bekerül, ettől még semmilyen álom nem teljesül, és nem fogja biztosan elvégezni az illető.

Azért legyünk már egy kicsit reálisak.

jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%

Kedves #23 és #24!

Sehol nem írtam, hogy orvos leszek.

Azt írtam, hogy KEZDEM az orvosit, ez volt az álmom, bejutni..igen, ez a 0. lépés, alig 18 évesen. Tisztában vagyok azzal,hogy a bejutás nem egyenlő azzal,hogy orvos is leszek, de azon leszek és igen, biztos nem lesz egyszerű.

jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
#25 ezt elsősorban nem neked írtuk, hanem a #22-nek.
jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
82%

#25 nem neked címeztem. Természetesen ünnepeld meg a bejutást, ezért is keményen meg kell dolgozni.

Csak kérlek tudj ember maradni, mert annyi egoista ember jár az orvosira, hogy hihetetlen. Kevesebb normális szaktársam volt sajnos

jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
81%
18. Neked sem kell orvosira menned ezzel a stílussal. Enyhén ideggyenge vagy!
júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim válasza:
82%
19. Sok sikert kívánok! Sikerülni fog! A stílusod alapján, én ilyen orvossal szeretnék találkozni paciensként!
júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen kiraly van, es az en vagyok
júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
0%
27# nyugodj meg, jól érzem magam proginfó szakon, ezzel sem fogok valószínű híd alá kerülni:D szimplán nézegettem a válaszokat és felcseszett, hogy aki jót írt és büszkén le is merte írni, azt mások elkezdték leköpködni. De 5 perc hírnévért nem haragszom a kommentedért:D
júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!