Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, hány...

Orvosira készülők, hány pontotok lesz?

Figyelt kérdés
És melyik egyetem van első helyen?

jún. 22. 21:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy bárkit zavarna más jó eredménye, sőt nagyon is legyen büszke mindenki a szép pontszámára, megdolgozott érte!

DE rengeteg ember van, akinek sajnos nem sikerült idén bejutni (előreláthatólag) a kemény munkája ellenére. Akit biztosan felvettek is lehetne kicsit alázattal a többiek felé és teljesen felesleges nagyzolni már most, mert egy egyetemi felvétel habár szép eredmény, semmit sem jelent, az orvosi egyetemen egyetlen egy vizsga nehezebb mint az egész érettségi.

Kiemelném, hogy a tények leírása pl : “nekem 460 pontom lett, valószínűleg elégséges lesz” és a “ baromi könnyű volt az érettségi, orvos leszek” kommentek között hatalmas különbség van.

Gratulálok mindenkinek a jó érettségi eredményeknek, a java még csak most kezdődik!


Egy orvostanhallgató

júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
497 lett az enyem, bécsi orvosi… a magyarok nem igazán tudnak elég kihívás elé állítani…
júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
#32 kezdd el a magyar orvosit és beszélgessünk 2-3 év múlva, szerintem nem azt fogod mondani, hogy jaj de kihívásmentes. Egy emelt biológiával és kémiával kitörölheted az egyetemen.
júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
80%
31 első oldalon lévő kommentekbe olvasgass bele. Érdekes, aki szintén orvosira készül, nem marakodik, ha neki nincs elég pontja, másnak viszont igen, tud örülni más sikerének. A fotel harcosok járnak ide, hogy "pErSzE nEkEd eNnYi pOnT lEtT mEg mInDeNkInEk, eL iS hIsSzÜk 🤣🤣" ezekre reagáltam
júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően nem értettem soha az irigységet, tök jó, hogy x embernek sikerül, mindig van jövőre, mindig van új alkalom, aki kitartó és igazán küzd, annak úgyis össze fog jönni :)

Aki 470-490 pontot szedett össze sem szerencsével érte el, hanem rengeteget tanult.

júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ez így van, csak sok mindenkinek ez fáj és egyszerűbb mást köpködni, mint beismerni, hogy ők maguk kevesek.
júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
84%

484, SOTE

Szóbeli meghallgatáson csak 40 pontot kaptam, de mondjuk olyan vizsgáztatókat is fogtam ki... Talán éppen nekik köszönhetem, hogy az érettségim viszont (szerencsére) nagyon jó lett, mert úgy jöttem ki a vizsgáról hogy "majd én megmutatom nekik" :)

Szerintetek milyen változás várható a ponthatárokban? Van olyan ismerősöm aki csupán pár ponttal van a múlt évi alatt és most azon izgulunk lemegy-e? Eddig biztos voltam benne, hogy igen de ahogy elnéztem a többi válaszoló eredményét, kissé meginogtam ebben a hitemben

júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok nekem 490 lett az ú rendszerből eredően, egyértelműen a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Karára jelentkeztem. Előreláthatólag felvesznek, az eredményeimre nem vagyok a legbüszkébb, mivel nekem az álmom maga az 500 pont lett volna, emiatt enyhén mondva is csalódtam a képességeimben emelt biosz 97% emelt kemia 95% angol C1 orosz C1 egészségügyi szakmai, német B2 Oktv 2. Hely bioszból. Szerintetek szinkronban lehet 2 egyetemet?
júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
#38 hazudj nagyobbat. Aki ilyen jó eredményeket produkál, az talán ismeri a magyar helyesírást és a vesszők használatát is alkalmazza.
júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
86%
Igen, erről beszéltem amikor azt írtam hogy mennyien kamuzzák a pontjaikat ezen az oldalon...
júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!