Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj szerintetek, ha...

Nagy baj szerintetek, ha nincs diplomám???

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most fogom befejezni az éretségi tanulmányaimat.Sajnos én a 2-éves “gyorstalpalón” fogok remélhetőleg végezni.Az írásbeli tételekből sajnos a matek nagyon nem lett jó(39-ponttal 2-es),a többi tárgyamat talán fel tudom húzni 4-esre,bár nem sok tételt tudok úgy igazán.Az lenne a kérdésem,hogy nem gáz,ha nem tanulok tovább,és nem lesz diplomám???Sajnos nem gondolkoztam még el,hogy hol helyezkedjek el,ha esetleg nem sikerül az egyetem!!!Ti,hogy folytattátok???Hova helyezkettetek el???


A válaszokat előre is köszönöm szépen.😀😀😀



jún. 14. 15:45
 1/5 anonim válasza:
90%
Nyilván nem gáz ha neked nincs rá szükséged. Sokan vannak diploma nélkül akik normálisan élnek.
jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Azért írni nem ártana megtanulnod.
jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én jártam mérnökire, de nem ment egyéb pszichés problémák miatt, otthagytam. Autószerelő lettem végül, s megélek belőle, ha nem is vagyok gazdag, de nem éhezem. Nem ezen múlik. Az egyetem nem egy sétagalopp, nem való mindenkinek, s nem feltétlen a szellemi adottságok miatt.
jún. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Azt tedd/tanuld ami boldoggá tesz. Ha pék szeretnél lenni akkor legyél az, diploma nélkül, senkinek semmi köze hozzá, csak a te dolgod :)
jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemre bármikor mehetsz, egy-két kivételtől eltekintve korhatár nélkül. Az érettségit is bármelyik vizsgaidőszakban megismételheted javítás gyanánt. A legrosszabb, ha úgy mész egyetemre, ha közben nem is érdekel az egész.
jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!