Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abszolváltam az egyetemen 2...

Abszolváltam az egyetemen 2 éve. A szakdolgozatom megírását folytatni illetve a védést már nem szeretném megcsinálni. Vissza kell fizetnem bármit is? Meddig lesz meg az abszolvált státuszom?

Figyelt kérdés

jún. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A védéstől számított max. 5 évig. Az, hogy vissza kell-e fizetned, attól függ, államin voltál-e.
jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A képzési idő másfélszereséig.Utána el kell kezdeni itthon dolgozni.vagy visszafizetni a képzés árának a felét.

Amit az 1. írt, ebből a szempontból hibás.

jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 év volt a képzési idő, akkor 2028-ig abszolvált vagyok ugye?
jún. 12. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha 2028-ig nem államvizsgázok, akkor Magyarországon kell dolgoznom annyi időt amennyi a képzésem volt?
jún. 12. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen félre értetted, amit írtam. Ha nem szerzel diplomát, akkor örökre abszolvált leszel. Ha 2 éve végeztél, akkor most nyáron letelik a képzési idő másfélszerese úgy, hogy nem szereztél diplomát, tehát innentől kezdve dolgozni kell itthon a ténylegesen aktív félévek számát, tehát 8-at, ami 4 év.
jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!