Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka vagy tanulás? . Ti mit...

Munka vagy tanulás? . Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem el egy idegenforgalmi szakmenedzseri okj-s képzést, de mostanra rájöttem, hogy nem ér semmit.Nem tudom eldönteni, hogy szenvedjem-e végig ezt a két évet , vagy menyjek el inkább dolgozni, nagy dilemmában vagyok emiatt.
2010. okt. 13. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanilyen helyzetbe vagyok mint te,én is elkezdtem egy egyetemen egy okj –t (villamosmérnök asszisztenst) de én is látom hogy nincs értelme mert ezt mindennek lehet nevezni csak oktatásnak nem. Egyszerűen hihetetlen hogy némelyik tanár mit meg nem enged magának,meg az a bosszantó hogy olyan tantárgyat kell tanulnunk aminek semmi köze nincs a szakmához és még sorolhatnám …Hála a csodás oktatási rendszernek.

A jelenlegi okj-mal meg nem tudok elhelyezkedni sajnos…. Most jelentkezek egy minősítet hegesztő tanfolyamra mert tudom hogy azzal talán van esélyem munkát találni akár belföldön akár külföldön. Egyébként az cseppet sem hátrány ha a mai világba több mindenhez ért az ember.


Szerintem ha ugy látod hogy nem ér semmit akkor jelentkezz át egy másik képzésre félévkor egy olyan szakra ami téged érdekel. Ne tölts el az életedből feleslegesen 2 évet ha nem tetszik dolog,gondol csak bele.(én nem akarlak téged befolyásolni csak a véleményemet írom le).

Ha inkább dolgozni szeretnél az se baj szerintem,én a helyedbe a következő szemeszterig eldolgozgatnék aztán átmennék más szakra.

2010. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!