Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabad bölcsészet-nehéz?

Szabad bölcsészet-nehéz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alibi-szak, azt is, hogy nem való semmire, meg hogy a McDonalds alkalmazottjai innen kerülnek ki, de mindezt félretéve:

Nehéz egy ilyen szak elvégzése? Irdalmatlanul sokat kell tanulni, vagy csak szimplán sokat? :P


2010. szept. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha érdekel a dolog akkor nem nehéz, relatív a tanulásmennyiség, egy ttk-hoz képest nem sokat.

Ne érdekeljen ki mit gondol róla, egyik bnőm ezen van és basszus olyan érdekes órái vannak, hogy szinte irigy vagyok rá, szerintem érdekes szak, legyen ez vígasz:)

2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a válasz most nagyon jól esett, engem átkozottul érdekel a bölcsészet, csak állandóan lenyomnak, hogy büfés leszek vele. Engem nem a pénz, hanem a tudás része vonz:)
2010. szept. 13. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

ha meg a tudás része vonz, mit parázol, hogy nehéz lesz-e? Ha érdekel, akkor megtanulod. Sőt, ha igazán érdekel, akkor érdeked, is hogy nehéz legyen, hogy akiket nem érdekel, azok viszont kihulljanak, és ne húzzák vissza a csoportot.


De amúgy nem nehéz. Büfé:)

2010. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!