Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol tételt dolgozok ki....

Angol tételt dolgozok ki. Segítesz?

Figyelt kérdés

Nos,eljött nekem is az utolsó év,és nem szeretnék lemaradni semmiről,ezért elkezdtem az angol tételeket kidolgozni,de nem sokáig jutottam,ugyanis sajnos nem valami nagy a szókincsem ebből a nyelvből.

Ezért szeretném olyan ember segítségét kérni,aki szívesen írna egy pár sort angolul nekem,ami nem is annyira bonyolult ilyen témakörökben:

Mire használod a számítógépemet és az internetet?

What do you think watching sports on TV?(nem igazán tudom magyarosítani)

Hogyan szoktál vásárolni?

Milyen az osztályod?

Mit teszel az egészségedért?

Milyen ruhákat hodok különböző alkalmakkor?

Mik a terveid a jövőre nézve?


Nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszolónak a segítségét,meg hálálom a zöld kezekkel:)És mielőtt a rossz indulatú emberek el kezdenek írni,kijelentem,hogy nem azért írtam ki a kérdést,mert lusta vagyok gondolkozni,csupán azért,hogy ötleteket kapjak!


2010. szept. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire használod a számítógépemet és az internetet?

I usually do my homework on my PC, or playing some games. My favourite is (töltsd ki értelemszerűen, és itt ejthetsz is róla pár szót)Need for Speed, because I like car races very much. I always watch the F1 on Sundays. In the afternoon I often watch the weather report and the news via the net. Then I chatting my friends on twitter or facebook.


What do you think watching sports on TV?

I'm not a sport fan, but I always watch the Word Cup. This is the biggest football event in the world. This year I cheered for the spanish team, so I was really happy when they won.


Hogyan szoktál vásárolni?

Before I go shopping I always write a shopping list, bacause I often forget to buy something important. When I just want to buy a few thing I go to the nearby store. At the weekends I go to the supermarket.

2010. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit teszel az egészségedért?

I live healthy. I don't really like fast food, but I often eat chocolate or cookies. I play basketball with my classmates two times a week. Every day I take my dogs for a long walk.


Milyen ruhákat hordok különböző alkalmakkor?

I like comfortable clothes. We have to dress up for some school occasions for example when we celebrate our national holidays. This time I wear a dark skirt and a white blouse. When I go to the theatre or a wedding I dress in elegant way. Women usually wear dresses with hightheels and accessories.


Az osztályodhoz és a jövőterveidhez nem nagyon írkáltam, mert ezek elég személyes jellegűek. Remélem segítettem. Az írásodból feltételeztem, hogy lány vagy ezért írtam a női ruhákról :)

2010. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon jó fejek vagytok!

Tényleg köszönöm,hogy szántatok rám időt:)

2010. szept. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!