Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi előny vagy hátrány az...

Mennyi előny vagy hátrány az egyetemen ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Jelentkeztem felsooktatasi kepzesre levelezo tagozatra. Viszont az eddig hallgatok kozul senki nem egykoru velem. A legtobb lany/no mar hazas es/vagy gyereke(i) is van(nak). Vannak szinten csalados,hazas ferfiak. Termeszetesen vannak 25 ev koruli fiuk/lanyok de en leszek valoszinuleg az egyetlen fiatal mivel en 19 eves vagyok. Szerintetek egy ennyire idosebb hallgatok kozott ez hogy ennyire fiatal vagyok mennyire hatrany? Vagy inkabb ugy kerdezem hogy mik az elonye illetve hatranyai annak ha valaki ennyire fiatal egy ilyen helyzetben mint en? 19/l
2021. aug. 28. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Semmi előnye és semmi hátránya nem lesz hogy csak te leszel egyedül 19 éves. Nem fognak kinézni ha erre gondolsz, ugyanolyan hallgatónak tekintenek majd mint saját magukat.
2021. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nem lesz. :)
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!