Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi minden kell 12. -ben...

Mi minden kell 12. -ben rajzórára?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam, hogy famentes rajzlap, színes ceruza, grafit ceruza és rajzmappa... Mi mindenre lehet még szükség?
2010. aug. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ennyi mindne:) max még a radír:) de szerintem majd az 1. órán elmondják majd:)
2010. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12.ben nincs rajz
2010. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de van rajz!
2010. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nálunk van, idén kezdődik, de végülis teljesen igazad van, én nem tudhatom.. :D
2010. aug. 26. 18:07
 5/7 A kérdező kommentje:
kezdetnek nekem se jutott eszembe több, radír amúgy is kell, azt azért nem írtam :) sajnos nem mondják el, hanem évközben találják ki és egy-két órával előbb szólnak, hogy ezt és ezt kell legközelebbre beszerezni. nekem meg minden kedvem kéthetente mászkálni utánuk :S
2010. aug. 26. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
:) ja értem:) Hát nekünk kb ezek kellenek max, még vmi vonalzó:) De igazából nekem sosem kell azt csinálnom amit a többieknek órán, mert nekem mindig vmi pályázatit kell rajzolnom:) így nekem elég a ceruza, sőt a suliba nem is kell rajzolni, csak úgy kell csinálni, elég ha otthon megcsinálod:)
2010. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy :) én megálltam a pálcikaembernél :D:D:D
2010. aug. 26. 18:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!