Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakori az olyan aki fiatalon...

Gyakori az olyan aki fiatalon nem tanult tovább, de felnőttként elvégzett egy egyetemet és sikeres lett?

Figyelt kérdés
Úgy 35 felett.
2021. jún. 15. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nálad a "gyakori". 35 felett nem ritkasá, hogy egyetemen tanuljon valaki.
2021. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, esti meg levelező tagozaton mind ez a korosztály tanul.
2021. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
35 évesen már Dr.-el kezdődött a nevem.
2021. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

#3, Dr.Minta Pálné?


40 évesekkel tanulok együtt alapképzésen. Nyugi kérdező!

2021. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem legkedvesebb ismerősöm 16 évesen otthagyta annó a sulit (beszippantotta a társaság) majd 22 évesen úgy döntött mindent maga mögött hagy és érettségit megcsinált, majd munka mellett 30 felett lett meg 2 diplomája.

Szerintem azért inkább az a gyakoribb, hogy 18-20 évesen, attól függően hogy ki volt évvesztes vagy járt 5 osztályosba, megy egyetemre. Nagytöbbség így fiatalabb. Viszont nem ritka ha valaki ennél idősebb.

Nekem nappali bscmen van most 22-28 éves másoddiplomás egy adag, illetve 30-40+osok már sokdiplomások, gyerek mellett. Egyáltalán nincs semmi baj azzal ha valaki 2 gyerek mellett van nappalin, nincsenek a részünkről kiközösítve, ugyanolyan, mint bárki más :) (Egyedül egy idősebbet nem szeretünk, aki 39 éves és folyamatosan panaszkodik az egyetemre és az évfolyamcsoportban minden fiatalabbat lebutáz, mert nem teszi az ellenkezőjét annak, amit az egyetem kér. De ő a viselkedése miatt nem szimpatikus, nem a kora miatt)

2021. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha BSc+MSc-je van az nem két diploma, csak jelzem.
2021. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Két bsc-mscje van, nem vagyok ilyen téren tudatlan :)
2021. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

69 éves vagyok, nyugdíjas, most végzem a matek alapszakot. Cél az alk.matematikus MSC.


Ez mellé meg van már a fizika, bölcsész(filo), villamosmérnök, gépészmérnöki, ápolói, építészmérnöki bsc.


Tanulni a legjobb, legbiztosabb dolog a világon.

2021. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak attól félek ilyen idősen nem biztos hogy úgy fog az agyam mint fiatalon. A tanulási vágy megvan, de egy kis félsz azért fel-felbukkan. Főleg ahogy néztem, rengeteg tantárgy van, sokféle anyaggal. Kocsit megijedtem.
2021. jún. 16. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy a kinézett szakot szeretnéd, akkor nem kell félned. Lehet kicsit több idő kell tanulni, de ez se biztos. Fiatalok közt is van, akinek 3 oldal megvan pikk-pakk, más meg ül felette egy csomót. Lehet te pont idősebbként az előbbiek csoportjába fogsz tartozni. A lényeg inkább az, hogy ne add fel :)
2021. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!