Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsak? Tudtok adni...

Hogyan tanítsak? Tudtok adni valami tanító jellegű segédletet?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm megkért, hogy tanítsam informatikából, szövegszerkesztés, power point.Na most én értek ezekhez, de kéne valami segédlet, hogy hogyan haladjak az anyagban vele, hogy jól megértse, mert még nem tanítottam.
2010. aug. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi régen kb. 4 év alatt ezt úgy vettük végig, hogy a tanár megrendelte az Irány az ECDL vizsga, vagy a középszintű érettségi c. könyvet és ezt tematikusan végigvettük. Például Excelnél ha függvényeket magyarázol neki, ott egyesével le van írva, hogy melyik mit csinál, mikor alkalmazod, hogy van.


Bocsi, ha a könyv címe nem pont ez, a könyv kék színű.


Amiből feladatokat oldottunk meg az jos.hu által kiadott informatikai feladatgyűjtemény.


Számonkéréshez ajánlok egy korábbi informatika érettségi feladatsorokat (2005,2006). :)

2010. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem van egy könyvem, ami a középszintű érettségire készít fel, akkor ebből átveszem vele a kezdetektől, csak alapszintű tudás kell neki, nem fog érettségizni, csak kicsit érteni akar a számítógéphez:)
2010. aug. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!