Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki allergiás több mindenre...

Aki allergiás több mindenre is, az lehet gyógyszerész? Van egészségügyi vizsgálat, mint az orvosin?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
csak tipp, de szerintem lehetsz, attól függ mire vagy allergiás ... :)
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
orvos se lehet az ember ha sok mindenre allergiás? ez tuti? mert ha igen, akkor el tudnám képzelni hogy gyógyszerész sem, de én erről még sose hallottam
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából én sem, szerintem alkalmassági vizsgálat sincs, felvin én pl nem láttam h kéne
2010. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3 év alatt (orvosi egyetemen) még sosem volt alkalmassági vizsgálat...
2010. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egészségügyi vizsgálat van a legelején vérvétel stb. Igazából fémekre (de csak akkor ha a testemben vannak), szinte minden habfürdőre stb, de gondolom semmilyen szerben nem kell majd megfürödni:D, + ételallergia.

Szerintetek lehet kizáróok? Egyébként orvosit is megjelöltem, vajon van olyan aki megbukik ezek az eü vizsgálaton? Csak mert, ha létezik olyan, akkor az én leszek:D, mindenféle nyavajám van, de semmi sem olyan ami munkavégzésben akadályozna, vagy el lehetne kapni. Talán csak a kézizmok kissé silányak, nehezebben szorítok, de erről meg nincs papírom, ahogy az állandó kézremegésemről sem, de talán még az se annyira vészes. Meg még 1-2 dolog.

2010. júl. 14. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!