Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A metrók mozgólépcsőinél mik...

A metrók mozgólépcsőinél mik akarnak lenni azok a hátulról fotózott meztelen nős plakátok?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom de sehol egy vízjel, neten is utána kerestem de semmi... csak engem érdekel ennyire?

2018. márc. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
MÜSZI
2018. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Te sem mai gyerek vagy, ha még emlékszel a Mezőgazdasági Üzemszervezési Számítástechnikai és Informatikai Rt. reklámjára.

Érdekesség, hogy a reklámozott cég ügyvezetője volt a reklám szereplője (és az ötlet kitalálója is), máig nem tudták felülmúlni abban, amennyire ez akkor beégett az emberekbe.

2018. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt én értem, hogy már volt ilyen... de ez most mi?
2018. márc. 5. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez most mi? Ugyanolyan, mint az a régi: nemlehet tudni mit akar reklámozni, és mindenki elkezd beszélni róla, hogy mi ez. Aztán amikor kiderül, hogy mi, már alaposan beégett az emberekbe a reklám.

Ma ez nehezebb, mert millió plakát, a végtelen internet, és számtalan tévécsatorna van. Amikor ez a "MÜSZI" dolog volt, akkor összesen volt két tévécsatorna, és itt ment főműsoridőben hetekig a MÜSZI.

https://www.youtube.com/watch?v=Pz9rkUjGKhU

Ez a videó már a második, bővebb változat, az első ott ért véget, hogy azt mondja a fickó, hogy müszi...

2018. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Body kiállítás 2018. Király utca 26.
2018. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!