Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek is igazságtalanság...

Szerintetek is igazságtalanság, hogy ugyanannyit kell fizetni egy nem ülő helyért a buszon, mint egy ülőhelyért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valamikor nincs hely, már dugig van a busz, de azért lehet még jegyet venni és perrsze ugyanannyiért amennyiért ülnél..mert ugye az ülésért is kell fizetni (benne van)
2010. máj. 12. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

elég igazságtalan dolog de ez van.Én nekem mondjuk mindig van biztos ülőhelyem mert kocsival járok mert már rég nem használom ezt az elavult igazságtalan közlekedési rendszert.

Meg én ha busszal is megyek ami nagyon ritka,nem ülök le mert kitudja hogy előttem milyen koszos csöves ült azon az ülésen.

Persze igazságtalan de nem tudsz mit tenni ha nem tetszik nem szállsz fel és kész.Sok embernek nem tetszik még is használja így a közlekedési társaság nem foglalkozik vele.

2010. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A buszon, általánosságban megfogalmazva, a szállításért fizetsz. Az, hogy ülsz az egy kényelmi dolog. Nagy távolságra, szerintem 100km felett, valóban azért is fizetsz, hogy ülve utazhass. De akkor biztosítják is.
2010. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem biztos h biztosítsáh, változó.És úgy tudom h szállítás/ugye a km meg minden/ plusz az ülés is benne van az árban
2010. máj. 13. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2010. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!