Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy metróállomáson pl. a...

Egy metróállomáson pl. a Nyugatinál a mozgólépcsők közül a REGGELI CSÚCSBAN miért csak egy megy felfelé, ha az emberek odalenn ölik egymást két centi helyért?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt a BKV, vagy mi az a logika, amire eddig még nem jöttem rá? Lefelé senki sem megy, de a három mozgólépcsőből lefelé megy kettő (vagy ami még jobb, hogy egy áll), egy pedig fel, holott az emberek tolonganak lent, hogy feljussanak! Ez mekkora gyökérség?
2010. ápr. 28. 23:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

" ... ne haragudj, de nagyon szar a felfogásod ..."


Ezt kikérem magamnak! Semmi baj a felfogásommal.


Elhangzott egy kérdés, megadtam egy lehetséges okot.


Kérdezem: kinek van baj a felfogásával? Aki elmond egy lehetséges okot, avagy akinek annyira szegényes a felfogása, hogy még egy ily egyszerű magyarázat sem ötlik fel a buksijában?


" ... egyáltalán nem tudok vele egyetérteni. A BKV szerintem ne a lépcsőin, meg olyan dolgokon spóroljon, ami embereket szállít, amiért FIZETEK, hanem..."


Senki nem kérte hogy egyetérts. És én sem értek vele egyet (le kell írjam megint, mert úgy látszik olvasni is felületesen olvasol ...)

Ettől függetlenül mindenki ott spórol, ahol tud, és te is nyilván így teszel, mert ha nem ...hát megbocsáss de veled van baj ...


" ...é s nagyon tévedsz, baromira nagyon is érdekelne a szolgáltatás minősége, amit a (közlekedési) vállalatom nyújt, biztosan bennem van a hiba, hogy nem lopok szét mindent ..."


Hát megbocsáss de erre a túldratamizálásra itt nincs szükség. A "szolgáltatok valamit" meg "szétlopok mindent" marhára távol van egymástól, és rohadtul nincs köze a két dolognak egymáshoz.


" ...de én próbálnék minél magasabb színvonalat nyújtani még abból a kis pénzből és hatalmas tartozásból is, amit felhalmozódott..."


Isten tartsa meg szokásod.


" ... mert azt viszton meg ne mondd nekem, hogy azért lóg milliárdokkal a BKV, mert egy helyett két mozgólépcső megy felfelé ..."


Senki nem mondott ilyesmit. Még egyszer leírom kérdeztél valamit és én arra adtam egy LEHETSÉGES választ, és nekem se tetszik a dolog, de ettől még az ok ok lehet.


maci

2010. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönjük maci mindenki nevében a hasznos, esti szövegértési magyarázatot és annak idézett szövegből történő gyakorlását. Köszönjük maci, te a társadalom egy nagyon hasznos alkotóeleme vagy maci, téged is tartson meg az Isten.
2010. máj. 3. 02:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!