Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mért van hogy Szegeden a...

Mért van hogy Szegeden a villamosvezetők minden előttük levő tárgynak nekimennek?

Figyelt kérdés

2 esetet is láttam. Egyértelmű volt hogy nem fér el és lassítás nélkül nekimennek. Az autóknak is nekimennek szándékosan. Csörömpöl és tolja neki, ahogy csak bírja.

De a villamosoktatásnál is csörömpöl a tanuló., ha kell, ha nem.


Nagyon szomorú. 😡


2015. dec. 9. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bár nem Szeged, Miskolcon van egy rész, ahol autóval csak úgy tudsz menni, hogy pár méteren a villamossínen mész..
2015. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Érdekesen nézne ki ha 50nel közeledne a villamos a körforgalomhoz. 😊

Ott bizony számíthat járműre. De Mégegyszer leírom. Nem fékez, hanem gyorsít is szándékosan.

2015. dec. 10. 08:52
 13/21 anonim ***** válasza:

Szegeden is van olyan szakasz ahol csak sínen lehet menni autóval is, közös pályatest van.


Viszont kérdéssel válaszolnék a kérdésre...


Az M43-as utópályán a románok miért tolják el az előttük haladókat???

2015. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, én idáig csak olyat tapasztaltam, amikor a nagyon bátor gyalogos már piroson átszaladt, mikor a villamos már elindult, például budapesti krt.


és igen...abban az esetben, ha van 30-40 ember a villamoson, és egy hülye miatt vészfékezni kell, akkor megsérülhet minden utas akár...az az egy hülye meg néz egyet, aztán sétál tovább...volt már ilyen is, jópárszor, hogy a nő elesett, és eltört a karja, csak azért, mert egy autó eléhajtott a villamosnak...ilyenkor a villamosvezetőnek mérlegelnie kell.


másik dolog, amit még gyakran látok, az a deák ferenc gimnázium utáni kereszteződés. na ott is szeretnek az autók "még átférek" módon közlekedni, és igen, ott is a villamosnak van elsőbbsége. vagy például amikor 2 autó bemegy oda, és a másik rálóg a sínre. fel kell mérni...ha nagy valószínűséggel az előttemlévőnek meg kell állni, nem megyek a seggébe...ugyanez van kerékpárút esetén is...csak a kreszt kéne tudni. ha nem tudsz megállás nélkül áthaladni, akkor ne állj rá a bicikliútra.


azért csörömpöl, hogy hátha majd észreveszi magát a parasztja, hogy nem kéne ott lennie...

2015. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes. Mi a jó édes k**va anyját keres bármi is a villamossínen?

Itt BP-en a Fehérvári úton meg fél órát vár a vili, mert valami marha bontószökevényének a segge rálóg a sínre.

Arrébb tolni izomból, oszt kész. A rákos nagyanyjának áll oda.

2015. dec. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A KRESZ legjobb módosítása lenne, ha villamossal/busszal (újabb típusokon előre szerelt ékkel persze) el lehetne tolni a parasztokat az útból. Közlekedési cégre és járművezetőre büntetlenül természetesen. :-D


Miután a Ganz ICS-ben keletkezik egy kis festékkopás, a BMW-ben meg néhányszázezer forintnyi kár, ez csak jó lenne:

- Az utas mehetne tovább fennakadás nélkül

- A villamos/busz vezetője nyugodtabb lenne, kisebb stressz

- A gazdag BMW-s köcsög meg pörgetné a GDP-t az állandó szervízre való költésével.

2015. dec. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én nem az eléhajtást írtam, hanem azt ha már ott van egy bármilyen akadály, és egyszercsak jön a villamos. Egyszerűen lassítás nélkül nekimegy. Pedig már kilóméterekről láthatta az akadályt. Egyébként egyetértek a leírtakkal.
2015. dec. 11. 07:28
 18/21 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 07:28


Ezt értettem, de sosem jártam még Szegeden, így fogalmam sincs az ottani villamosvezetőkről. De meg akartam osztani forradalmi ötletem, hátha felfigyel rá valaki :-D

2015. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez az ötlet tetszene. 😊
2015. dec. 11. 10:10
 20/21 anonim ***** válasza:
18! Itt akarsz feltalálni valamit? :D
2015. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!