Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lassújelet kaptam, ezért...

Lassújelet kaptam, ezért tekintettel az Ünnepekre, idén nem lesz több vasutas kérdésem: a forgalmi utasítás (márha jól emlékszem a könyv nevére) megvehető, megrendelhető valahol? Ha igen, milyen áron?

Figyelt kérdés
Kellemes Ünnepeket Vasutas Barátaim
2014. dec. 16. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Közlekedésnél írtam az autósokat, nem a Tömegközlekedésnél!

Közlekedés - fő témakör.

Tömegközlekedés - al témakör (az Autók, motorok al témakör az elsődleges, a Tömegközlekedés jóval utána jön, akárhogyan is fáj).

Remélem már érted.

Ha kell még, vasutas témákkal kapcsolatos oldalak hivatkozása, akkor kérdezz bátran, küldjél privátot nekem, szívesen válaszolok rá. Hidd el, neked akarok jót!

Egy (úgy - ahogy) vasútrajongó.

2014. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A linkelt utasítások már rég nem aktuálisak.

2008-ban alapjaitól változtak meg az utasítások illetve azóta 3x. Jövő augusztusban újra alapjaitól változnak.

De egy érdeklődőnek tökéletes, főleg egy olyan életkorú gyerekére, aki a letöltés legalitásánál a szüleire hivatkozik. Szerintem még csöppet nehéz olvasmány is ilyen korban.

2014. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"az Autók, motorok al témakör az elsődleges, a Tömegközlekedés jóval utána jön"

btw. szerintem betűrendben vannak, és az "egyéb" külön ki van emelve a végére, ahogy a többi kategóriában is.

2014. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdések és válaszok tekintetében írtam.... .
2014. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!