Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csütörtökön mennék Békéscsabár...

Csütörtökön mennék Békéscsabára Szolnokról.12:33as icvel szerettem volna, de amikor jegyet vettem gyorsvonati pótjegyet kaptam, azt mondták arra nem kell helyjegy. Akkor miért van kiírva az ic. Akkor most nem kell?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen ezzel mar en is talalkoztam. Elsosorban jot akar neked a penztaros azert adja a gyorsvonato reszbe a jegyet, mert olcsobb. Hiaba ic a vonat neve ha gyorsvonati resze is van. Az ilyen vonatoknak ki kell hangsulyozni, hogy te az ic kocsiba kersz jegyet, nem a sima gyorsvonatiba.
2014. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mert az első osztály nem azt jelenti , hogy IC kocsiban mehetsz hanem gyorsvonati kocsikban és azon belül első osztály ami ugyanúgy gyorsvonati pótjegy csak drágább( rohadtul nem éri meg az első osztály itt annyit jelent hogy a fejtámlán van huzat). Amúgy Szolnokon nem ritka hogy bambák nem egyszer mikor Békéscsabán keresztül akartam hazajönni Hatvan fele akart nekem jegyet adni(WTF)...
2015. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!