Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Filmet szeretnék forgatni,...

Filmet szeretnék forgatni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Milyen technikai eszközök kellenek hozzá? Ha egy bizonyos helyszínen szeretnék forgatni,akkor a rendőrségnek kell szólni? Mennyit kell fizetni egy útlezárásért? Egyáltalan lehet ilyet? Még csak 15 vagyok,de álmom,hogy rendező,producer vagy színész legyek. Meg milyen iskolába kell járni,hogy nekem ilyen végzettségem legyen? Egyetem,vagy Okj?

2014. márc. 15. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Színház- és Filmművészeti Egyetemre kell jelentkezned.


[link]

2014. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. márc. 15. 14:16
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:

Minöségi eszközök kellenek, rengeteg pénz és bármit le lehet záratni.

Egy 1perces reklám leforgatására is milliók szükségesek.

2014. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi filmes válaszolgat itt a kérdésekre. Nem biztos, hogy a legjobb helyen kérdezgetsz.

A technikai eszközök gondolom függenek attól, hogy kézi kamerás szintű amatőr, vagy profibb film forogna. A lezáráshoz szólni kell úgy tudom és fizetni is.

Színész nem lennék a helyedben, a sajtó mindig leskelődik utánuk és mindig azt találgatják, ki a homoszexuális közülük és ki nem. Mert az átlagembert is ezek érdeklik. Sajnos az átlag ilyen alja. Nekik nem is érdemes filmet készíteni rendezőként sem mert nem értékelik. Az értelmesebbjének több elgondolkoztató filmet kellene gyártani, komoly mondanivalóval. Ebből úgyis hiány van. Remélem jó filmeket köszönhetünk majd neked 10 év múlva.

2014. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor majd más oldalakon is érdeklődök.
2014. márc. 15. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
A producer az az ember aki pénzeli a filmet, gyakorlatilag a film befektetője. Azt csak úgy érheted el ha jóban vagy a szakma nagyágyúival és sok pénzed van.
2014. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem van egy 30 tagú amatőr filmklubom, ha gondolod, csatlakozz :)
2014. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2014. márc. 27. 06:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Én filmezek. Ha gondolod, nézd meg: [link]
2014. ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt metéltesd a p.csödet!
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!