Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 3-as metró szerelvényeit...

A 3-as metró szerelvényeit úgy fogják felújítani, mint ahogyan annak idején a 2-esét ("Barbie-metrók")?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy fogják felújítani, hogy felújítás címszó alatt hoznak vadiúj járműveket. Egy 3,5 millió km-t futott szétrohadt alvázú kocsin már nincs mit és hova felújítani.
2014. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a beruházásnak még a keretösszege sem ismert, nyilván nem lehet tudni, mekkora felújítás lesz a sztori vége. A vázakat nyilván javítani kell, tehàt muszáj lesz alaposan szétkapni a kocsikat, ez világos. Egyértelműen új hajtásláncra, motorokra lesz szükség és új vezérlésre is. A kérdés inkább az, hogy jut-e pénz az utasterek érdemi felújítàsára és főleg a légkondicionáló beépítésére, netàn a kocsik átjárhatóvá tételére, vagy csak tisztasàgi festés lesz a vége. A legutolsó szempont pedig a kocsik dizájnjának a javítása.


Èn még titkon bízom abban, hogy valaki Viktorka orra alá tol egy papírost, amin ki lesz számolva, hogy ilyen túlfutott kocsikat csak cserélni gazdasagos, foltozgatni nemigen. Ám akkor ne legyenek illúzióink sem: a 3-as metró felújítása bizony elviszi majd szinte az összes uniós közlekedésfejlesztési forrást, ami potenciálisan a főváros rendelkezésére állhatna 2020-ig bezárólag, hiába készít elő több tucat projektet a BKK, azokból max. az olcsóbbakra futja majd.

2014. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Barbie-metrók azóta mióta új metró jár a 2es vonalán ott rohadnak szét, fújkálják össze az Örsön:D nem értem miért nem tetták át a 3as vonalára.
2014. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom. Én még nem is hallottam róla. :-)
2014. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!