Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki az közületek aki szeret...

Ki az közületek aki szeret metrón utazni?

Figyelt kérdés
Kérek indokokat is ha lehet:)
2009. nov. 28. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pesti vagyok, és szeretem is, de amikor már nagyon otthon akarnék lenni, akkor már tele tud lenni vele a tököm.. Zajos, koszos, sok műszaki hiba, mozgólépcsőzgetés, tulakodás, és a "nyári hűvöset" kiegészíteném avval, hogy nyáron irdalmatlanul meleg van lennt. Nem az állomásokon, a kocsikban, mert az ellenállásmezőt a padló alá rakták, és nagyon fűti a kocsit. Ha tele van, az ember úgy érzi, nem kap levegőt, mert a kocsik statikus szellőzésüek, tehát van a tetejükön egy csomó lyuk, és ha jön jön, ha nem nem jön levegő. Sokszor egy izzadt ember, esetleg egy csöves is el tudja rontani az utazást.

A 3-as vonal rettentően koszos, bár ez inkább az állomásokra vonatkozik.

És iszonyatos a tömeg, minden nap a Deákon szállok át az É-D-iről a K-NY-iba, és mire átvergődik az ember...és a K-NY-in meg reggel már az Örsön olyan tömeg van, hogy sokszor nem fér fel az ember, el lehet képzelni milyen kellemes ez az Astoria táján...

Mindent egybevéve én igenis szeretem a metrót, főleg a 3-as vonalat a maga koszos megállóival, mert ott még minden állomásnak megvan a "személyisége". (kivéve az újpesti egyenmegállók) Nagyon gyors, és praktikus közlekedési módszer, ahova tehetem metróval megyek.

2009. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az Alstom metrók már nem lesznek az igaziak egy idő után mindenki rá fog erre jönni ha majd sokat fog vele utazni
2009. dec. 6. 19:52
 13/14 Tubarózsa ***** válasza:
100%
a metrót szeretem mert, nagy, gyors, és mert csak úgy. az utasait viszont utálom...(tisztelet a kivételnek!)
2009. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

18:31 vok

Alstom metróról annyit, hogy mivel az év végéig tűzték ki a próbát, és nem feletek meg, a BKV-sok voltak már a Metrowagonmash-nál (az az orosz cég, akik gyártották nekünk a mostani kocsikat), mert a MWM nagyon nagy tapasztalattal rendelkezik. Lehet, h orosz metrókocsiaink lesznek, aminek viszont azért nem örülnék, mert még fémrugós (nagy zaj), és ami a legroszabb, kontaktoros vezérlésű kocsikat gyártanak mind a mai napig, ami annyit tesz, hogy zabálja az áramot, és visszatáplálásra is alkalmatlan. (na és ritka ronda) De az orosz kocsik szétnyűhetetlenek, és megbízhatóak.

2009. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!