Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeret közületek hajat...

Ki szeret közületek hajat vágni, fodrászkodni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szeretek a hajammal foglalkozni, de sajnos nem vagyok elég bátor, hogy magamnak vágjam, pedig lehet jobban járnék, a fodrászokkal ugyanis úgy általában nem vagyok megelégedve, magamnak pedig tudnám, hogy akarom :) netán te szoktál?
2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nézni szeretem a fodrászkodást :D
2010. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam magamnak vágni, mindig meg is dicsérik, hogy jó lett. :D Azért, hogy ha valami nagyobb átalakítást szeretnék, akkor persze én is fodrászhoz megyek.
2010. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én:)

24/L

2010. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én több mint 3 éve nem voltam fodrásznál és azóta vagyok megelégedve a hajammal.

19f

2010. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kontyokat szépet tudok csinálni, bár tuti nem szakszerűen, de egy estét eddig még kibírtak, vágni... hát inkább csak tépett hajakat, magamnak annyira nem vagyok bátor, mert minden millimétert sajnálok. :S
2010. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hat éve vágom magamnak, mert akkor elmentem és 5 centi helyett 15-öt levágott... A húgomnak is szoktam vágni. Nézni nagyon szeretem, ahogy másnak vágja meg festi, formázza a fodrász, de én a hajam közelébe nem engedném őket. Tegnap is nagynénémmel elmentem a fodrászhoz, de én nem csináltattam semmit, csak megvártam. Leültem a székre, ott beszélgettünk 3-an, amíg csinálta a haját, egyszer csak a fodrász nagy lendülettel elindul felém. Odajött, a hátam mögé ment, és elkezdte mondogatni, hogy "jesszus, milyen gyönyörű hajad van, még életemben nem láttam ilyet, hogy ilyen hosszú meg minden..." Tisztára sokkot kapott. :) Utána még 5 percig csak ezen hüledezett. XD Nem akartam mondani, hogy azért ilyen hosszú és egészséges, mert nem járok fodrászhoz. XD Otthon viszont havonta-2 havonta vágom. Kontyokat tudok pár félét csinálni, de csak egyszerűbbeket, amik gyorsan elkészíthetők.
2010. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!