Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is kezd kimenni a...

Szerintetek is kezd kimenni a szemhéjfesték a divatból? Van közületek aki használja?

Figyelt kérdés

Én csak szempillaspirált és tust.

Vagy csak azért tűnik úgy, hogy nem divat,mert kamasz vagyok?

14/L


2011. jún. 15. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak az használ, ak ieddig is használt. Mondjuk buliba kötelező a ruhához illő szemhéjfesték :)

Én személy szerint nem bírok otthagyni egy-egy édes szemhéjpúdert, megveszem, de alig használom. Van egy feketém, amit csak a filmforgatáshoz használtunk, a gonos zszellem karakteréhez xD

De engem annyira nem érdekel, hogy ki mit gondol, én akkor se sminkelem magam. max ha van egy patti az orromon akkor elő a korrektort, a megmentőmet xD

2011. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
helyes! ennyiii. :D
2011. jún. 15. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha valaki nem egyszínűre festi, akkor nehéz megtanulni az árnyékolást, főleg hogy egyforma legyen a két szem, időigényes is.

Nekem meg el is kenődik, azért nem használom

2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szemhéjfesték soha nem fog kimenni a divatból... Az más kérdés, hogy vannak színek, amik egy-egy évben különösen felkapottak (pl. sárga, kék stb), de a klasszikus füstös szemhez elengedhetetlen a fekete, szürke szemhéjpúder.


14 évesen amúgy bőven elég a tus és a spirál. Én ennyi idősen max. spirált használtam.

2011. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előttem hozzászólónak igaza van. Nem fog kimenni a divatból, eddig se használták többen mint most. De nehéz és időigényes is, ha mondjuk több színt akarsz használni, ezért is nem használom. xD Esetleg buliba egyszínűt.
2011. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem megy ki a divatból! Itt inkább a trendi sminkekről beszélhetünk. Mert ugye mostanában divatba jött ez a Nude smink, amihez nem kell szemhélypúder csak alapozó, púder...esetleg szemceruza ( én is nagyon szeretem ezt a sminket) de imádom a színes sz.púdereket is. Pont nem régen újítottam be magamnak a kék variánsait..:)))
2011. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy ki a divatból, csak sokan nem tudják használni, és maradnak a tusnál.
2011. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13L én barackszínűt vagy feketét szoktam használni és szeretem is mert nagy lesz a szemem tőle
2011. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!