Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek kinek volt "bonyolul...

Közületek kinek volt "bonyolult" az az út ami addig vezetett, hogy most azzal van akit szeret?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ezt másképp nem tudtam megfogalmazni. Gondolok itt arra, hogy pl. 15 évesen járt valakivel, pár hónap után szakítottak, aztán 10-15 évig nem is tudtak semmit egymásról, a végén mégis útjaik keresztezték egymást és azóta boldog házasok. Ilyesmire gondoltam:)

Írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok a történetekre...


2010. febr. 1. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ez vagyok!!! Pont 15 év múltán kerültünk össze azóta boldog házasok vagyunk. Addig nagyon rögös út vezetett, a kiesett 15 év sok nehézséget tartogatott számomra.
2010. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem maradhattam azzal, akit szeretek, de remélem, egyszer elérkezik az az idő. Most vagyok az úton, és nagyon nehéz. De addig is próbálom megvalósítani más álmaimat, hogy ha eljön az időnk, ne a tétlenségre tekintsek vissza, hanem hogy ez az idő eredményes volt, és hogy ő se úgy lásson majd akkor, hogy összeroppantam, hanem büszke legyen rám.
2010. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért nem maradhattál azzal, akit szeretsz? Persze csak ha nem vagyok indiszkrét:)
2010. febr. 1. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy általános iskolába jártunk, de amikor én elsős voltam, a kedvesem akkor volt nyolcadikos, tehát szinte biztos, hogy valamikor volt szerencsénk találkozni. Aztán néhány év után tablóképeket nézegettünk a barátnőimmel és felfigyeltem egy jellegzetes, jól megjegyezhető nevű fiúra. Én mondtam a barátnőimnek, hogy nekem ő lesz a férjem. Tetszik ő is és a neve is. :) 5 év múlva úgy alakult, hogy találkoztunk. Rögtön felismertem a neve alapján, de a beszélgetések folyamán (ki hova járt suliba, tablóképek nézegetése) biztos is lettem abban, hogy a párom az én régi "kiszemeltem". :) És tényleg a férjem lett. Én megmondtam. :)
2010. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erőszak, fenyegetés, zsarolás, idegi kimerültség, mindketten teljesen összeomlottunk, a padlóra kerültünk, bántották őt is és engem is, és pénzhiány volt az, ami ha akkor nincs, akkor már egy család lennénk (el akart jegyezni).
2010. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%

Pfuu hosszu lesz remélem nem baj :)

10 évesen volt egy szomszéd srác aki akkor 20 éves volt és nekem kicsi fejjel nagyon tetszett persze ő elköltözött én meg felnőttem. 16 éves koromba új helyre költöztünk és egyszer csak kiderült h ő a barátnőjével 2 utcával feljebb lakik mint én akkor ő már 26 éves volt nekem akkor volt életem első komoly kapcsolata de mind emellett mi nagyon jól egymásra találtunk és jól érzetük magunkat egymás trásaságába. Egészen addig míg ő többet nem akart én persze akkoriban ad1: a kapcsolatom miatt ad2: fiatalságom miatt vissza uatsitottam de persze ennek ellenére is jóba maradtunk igaz nem annyira mint mielőtt mondta volna h többet is szertne szimpla barátságnál(tudom most biztos azzal jöttök h fiu és lány között nincs barátság de akkor kis 16 évesen nem erre figyelt az emberlánya) most ott tarok h szakitottam az akkori párommal(nem semmi köze nincs hozzá neki) és mi újra kezdünk összemelegedni és mivel h nálam már szabad a pálya kitudja mi lesz még..persze tudom ott a bibi h neki még mindig meg van a barátnője szóval nehéz ügy...Gondolom most sokon megvetnek h beleturok egy kapcsolatba de....a szerlem hülyét csinál az emberből..nem így van :)

2010. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17:23 vagyok. Nálunk a párom családja tett keresztbe. 24 éve megkérte a kezemet apámtól és tőlem is, házasságot terveztünk. Ő úri családból származik, én "egyszerű" pedagógus család sarja vagyok. Jobb partit szántak Neki, addig terrorizálták, fenyegették az Isten bosszújával, hogy látva a cirkuszt, szakítottam Vele, hátha ijedtében kiáll értem. Nem jött össze. Eltelt 15 év, túl jutottam váláson, két gyereken, sok nehézségen, amikor egy napon beállított hozzánk virágcsokorral, és megkérte a kezemet. Hozzá teszem, Édesapámmal Ő mindez idő alatt rendszeresen tartotta a kapcsolatot, a gyerekeimet is így a nagyszülőkön keresztül ismerte, gyakran látta, néha Apáméknál én is összefutottam vele, de kerültem, nekem kellemetlen helyzet volt nagyon. Az eltelt 15 év jó lassan, de biztosan érlelte meg benne a döntést, hogy a családja akarata ellenére is feleségül szeretne venni, gyerekeimet örökbe szeretné fogadni. Lassan 10 éve lesz, hogy házasok vagyunk. A család nem rajongott értem, de párom azokkal, akik nem tartották tiszteletben a házasságát és a választását, megszakította a kapcsolatot. a gyerekeket örökbe fogadta, azóta van már egy közös kisfiunk is, és nagyon odaadó, segítőkész, becsületes társat nyertem. Hosszú, fájdalmas volt az út, de végül megérte.
2010. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

olyan jó olvasni a happy enddel végződő történeteket:)

sok boldogságot mindenkinek:)

2010. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromban volt egy "szerelmem", talán csak kétszer randiztunk, de én nagyon bele voltam esve és hosszú évek után sem tudtam elfelejteni. Tizenhét év után összefutottunk véletlenül, azóta eltelt 8 év se vele-se nélküle kapcsolatban. Heppiend nem lett belőle, mert ugyan ő a rengeteg probléma ellenére nemrég el akart jegyezni, de addigra én már kiszerettem belőle.
2010. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12 éves lehettem, suli-buliban voltam. :D

Egy 17 éves "menő" fiú kezelte mindig a számítógépet, tőle lehetett zenét kérni...

Aznap este beszélgettünk, kaptam tőle egy művirág-fejet is :D Persze szerelmes lettem... Életem első nagy szerelme volt :)

Eltelt 4 év, én 16 lettem, Ő 21... Véletlenül összefutottunk, akkor majd' kiesett a szeme :P

Rá egy hétre már egy pár voltunk :)

Ennek 1,5 éve :)

2010. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!