Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek kinek volt "bonyolul...

Közületek kinek volt "bonyolult" az az út ami addig vezetett, hogy most azzal van akit szeret?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ezt másképp nem tudtam megfogalmazni. Gondolok itt arra, hogy pl. 15 évesen járt valakivel, pár hónap után szakítottak, aztán 10-15 évig nem is tudtak semmit egymásról, a végén mégis útjaik keresztezték egymást és azóta boldog házasok. Ilyesmire gondoltam:)

Írjatok jó sokan! Kíváncsi vagyok a történetekre...


2010. febr. 1. 17:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
18:11 - Kísértetiesen hasonló a mi esetünk is, azzal a különbséggel, hogy a nemek helyzete fordított, és nem az volt a gond, hogy én nem álltam ki mellette (a verést is vállaltam), hanem az, hogy ő addigra apámtól már félt, engem meg bezártak a lakásba meg a szobámba). Remélem, a mi történetünk is hasonlóan fog végződni, mindent megadnék azért, hogy azzal lehessek, akit szeretek. Eltelt pár év, és más iránt még csak vonzalmat se érzek azóta. Ilyen nem volt még.
2010. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!