Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kérhetek ilyen esetben belső...

Kérhetek ilyen esetben belső vizsgálatot a BKV-nál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon siettem ma reggel, bérletet vásároltam és elfelejtettem elvenni a visszajárót, de az azt áruló nő sem jelezte a problémát. Később visszamentem, azt mondta ő nem emlékezhet ennyi emberre, de ha nap végén meg lesz a különbözet holnap reggel visszaadja. Kedvesnek tűnt, remélem így fog történni. Viszont, mi van ha mégsem? Milyen lépéseket tehetek? Nem csinált rögtön pénztárzárást. Veszthetek valamit ha kezdeményezek ellene egy belső eljárást? Ha erre kerül a sor, nem is várok visszatérítést, de legalább egy kicsit megdolgoztatom a hölgy idegeit a pénzért. Rendőrséget gondolom meg se közelítsem ezzel. Tudom, hogy én voltam a hibás, de ha jól tudom a különbözet a BKV-t illeti, ha ő lenyúlta, nem valószínű, hogy pozitívumként értékelik. Remélem lehet kezdeményezni valamilyen eljárást ellene, aminek hatására magától visszaadja. Mivel lehetne "ráijeszteni"?

2013. márc. 19. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze. Szegény asszony nem is vette észre hogy nem vették ki a kezéből a visszajárót. Hagyjuk már.
2013. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!