Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Holland vonatokon jár a...

A Holland vonatokon jár a jegyellenőr?

Figyelt kérdés
Tavaly már voltunk egyszer, és Eindhoven-Amszterdam útra (100km)80eur volt a retúrjegy kettőnknek, kaller meg persze nem jött egyszer sem.Idén inkább másra költenénk ezt a pénzt, ha meg tudna még valaki nyugtatni...

2013. márc. 1. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj picit a 80 eurót ne költsd füstre:)ok:)ne bliccelj mert rendör vár az állomáson a jegyár 10*kell kifizetned plusz a bünti kell ez neked?megéri?
2013. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez biztos info? Az a baj, hogy szűkös a költségvetés...Viszont az igaz, hogyha nagyon megbüntetnek akkor éhenhalunk a négy nap alatt. És még szívnivalóra is alig marad...
2013. márc. 1. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb 5x megjártam ezt az útvonalat, soha nem láttam kallert. Nem blicceltem, mert nem számított, de szerintem simán lehetne. A nagy jómódban nyugaton már el is felejtették, hogy létezik bliccelés is, úgyhogy nem is ellenőrzik.
2013. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neked előző! Én is mindig vettem eddig jegyet mindenhol, de utoljára nagyon bánkódtam a kidobott pénz miatt, és eszembe jutott hogy másra kéne költeni...Elég drága is szerintem, a repülő alig valamivel került többe.(100eur)
2013. márc. 1. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

" de utoljára nagyon bánkódtam a kidobott pénz miatt, és eszembe jutott hogy másra kéne költeni..."


Miért kidobott pénz? Nem vitt el a vonat? Szerinted a vonatba ingyen volt az üzemanyag?


A mosakodásra elfolyatott vizet is felesleges kidobásnak érzed, mert úgyis 20 perc és leereszted?

És a vasárnapi ebédet? 6 óra múlva kitojod...


Milyen gondolkodás ez basszus?

2013. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

"Milyen gondolkodás ez basszus?"


Magyar. Remélem ez a féreg is öregbíti kis hazánk hírnevét...

2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a helyedben nem bliccelnék, mert bizony járnak az ellenörök. Nem mindig, az igaz, de ha pont kifogod, akkor kicsit többe fog kerülni, mintha megvetted volna a jegyet.
2013. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ritkán jár, de annál keményebben büntet!
2013. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!