Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egy járművön egy ellenőr...

Ha egy járművön egy ellenőr van, az kamu ellenőr?

Figyelt kérdés
Hallottam, h sosem mehetnek egyedül.Ez mennyire igaz?

2012. júl. 20. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megkéred hogy igazolja magát, akkor kiderül. Ha tud mutatni BKV-s igazolványt akkor oké, ha nem tud vagy elkezd felháborodni, akkor én megkérdőjelezném.
2012. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ezt pár BKV fan állítja, de nem egyszer találkoztam egyedül járó ellenőrrel.

Volt BKV-s igazolványa is.

Persze lehet az is hamis volt, de egyszerű emberként ezt már aligha állapítod meg...

2012. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez így explicite ki van-e adva utasításban, vagy pedig egyszerűen csak praktikus, ha többen vannak, hiszen egy esetleges jogvita esetén vannak az ellenőröknek tanúi. Mindenesetre szerintem indulj ki abból, hogy az ellenőr tényleg ellenőr, DE ne adj neki át pénzt, hanem - már ha egyáltalán megbüntet - inkább fizesd be 2 munkanapon belül ugyanazt az összeget, amit a helyszínen átadtál volna valakinek, akiről nem tudod eldönteni, hogy tényleg ellenőr volt-e. Egyébként pedig csapatban is lehet állellenőrködni, úgyhogy végülis sosem lehetsz igazán biztos a dolgodban.
2012. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért szoktak többen járni, mert egy ideje az ellenőrökkel mindig vannak közterületisek is, akiknek ugye kötelező megmutatnod az igazolványodat.
2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kamu csak szabálytalan! Elküldheted a pics*ba mert egyedül nem ellenőrizhet
2012. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" Elküldheted a pics*ba mert egyedül nem ellenőrizhet"


Mutass már egy szabályzatot ahol e le van írva?


Én cserébe megmutatom azt, ami előírja, hogy a menetjegyed az ellenőr kérésére fel kell mutatni ellenőrzésre át kell adni.

Nincs benne kikötés, hogy csak akkor, ha több ellenőr van és csak akkor ha legalább 1 ellenőrnek kék a szeme és szőke a haja...

2012. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nálatok lehet nálunk nem lehet
2012. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Utasinformátor válasza:
Én úgy tudom, hogy felszíni járatokon főellenőr (ő ellenőrizheti az "átlag" jegyellenőr munkáját is) és a HÉV-en jegyvizsgáló teljesíthet szolgálatot egyedül is. A főellenőröknek elvileg a karszalagon van egy piros csík is.
2012. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Lehet nálatok lehet nálunk nem lehet"


Mondtam, mutass egy szabályzatot.

Vagy csak a szájkarate megy?

2012. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem Budapestről beszélek!
2012. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!