Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nincs valami szankció arra...

Nincs valami szankció arra hogy a büdös, testszagú emberek (nem feltétlenül csövesek, egyszerűen IGÉNYTELENEK) ne utazhassanak tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
És miért van az, ha beszáll a metróba/buszba egy ilyen, seni nem szól semmit, az emberek simán elnézik, hogy a szagukkal terrorizálja őket a büdös fürdetlen tahó?
2012. dec. 25. 18:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Szólni? Szólni?

Próbálj meg szólni te neki. Úgysem veszi a lapot, vagy még, neki állna fel. Tudom, mert én, már megtettem. Itt az segítene, ha gyakrabban utaznának közteresek, rendőrök is a BKV-n.

Azért volt, amikor le is szállították, de amit láttam, akkor hozzájuk is kelletett nyúlni, az viszont, kesztyű és kellő erő (+acélbetétes bakancs) nélkül, nem megy.

Sajna ez van.

2012. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Sokat buszozom, vidéken, hosszabb úton, 1 órás úttal.

Nem nagyon fordul elő büdös ember a buszon, hóelején még lákátosék se büdösek, tesióra/munka meg nem olyan izzadság szag/ha van egyáltalán, de az is kevés/.

Mivel jó ismerőseim a sofőrök közül többen is, nyáron volt hogy találkoztam egyikkel még az indulás elött vagy egy órával a boltba, aztán mondta hogy felszálhatok vele, dolga ugy sincs, pihenőbe nincs klima buszon meg van.

felszáltam, beszélgettem vele, eljött az indulás, beálltunk, majd száltak fel az emberek, aztán a végefele jött egy ilyen hajléktalan kinézetű, szakadt ruhás, ápolatlan ember, kérte a jegyet, ekkor megütött minket a sz.rszaga, sofőr barátom mondta hogy ezzel a busszal viszont nem lesz utazás, erősködött hogy utazni fog, nem nagyon akart senko hozzáérni sem, meg lökdösni sem, mondtam a sofőrnek nyisd ki a hátsót, elmegyek a biztonsági őrért, ott volt pont az információnál, odajött, én elötte elmondtam neki mindent, megfogta lerántotta a buszról úgy hogy a kuka adta neki a másikat, majd elzavarta onnan.

2012. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16%
Már nem azért kérdező, de bkv-val, vagyis tömegközlekedéssel mit gondolsz, kik utaznak??????? A válasz: Csóró, szegény emberek. Bocsáss már meg nekik, hogy nem telik nekik 20 ezres Calvin Klein parfümre, meg nem tehetik meg, hogy mindig kimossák a ruháikat, mert mondjuk keveset keresnek és drága a mosószer. De csak, hogy tudd van olyan ember, akinek dezodorra sem telik néha. Bírom az ilyen tetü embereket már ne is haragudjál. Nincs pénzed, hogy autóval járj, bkv-zol, de legyen virágillat? Ez pont olyan minthogy csóró vagy, megveszed az olcsó panel lakást és soha egy hangot ne hallj, pedig társasház. Azért szálljunk már le a földre kérem szépen! Ha nem tetszik a szaga, vegyél neki szépen mosószert, dezodort, parfűmöt, de ne csesztess már azért valakit, mert nincs jó illata. Nagyon sok embernek nincs. Én is utaztam már egy liftbe büdös emberrel, a testszagától rosszul voltam. De na és. Kit érdekel. Vágtam volna pofán???? Nem tudom, engem valahogy sokkal jobban zavar a sok bűnöző cigány, akik miatt félni kell az utcán, mert 5-en, hátulról megtámadnak, mikor egyedül sétálok.
2012. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%

kedves kérdező és ki vagy mi állapitja meg, hogy mi a büdös?

ez relativ dolog nehezen mérhető a büdösség....


egyébként sajnos ez bennevan a bérlet/buszjegy árában

2012. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"tömegközlekedéssel mit gondolsz, kik utaznak?????? A válasz: Csóró, szegény emberek"


Havi 10 ezer forintos bérlethez azért kell némi pénz, azért az túlzás hogy mindenki csóró és szegény lenne :)


Ettől függetlenül, ez olyan, hogy ha a kérdező elég tökös lenne odamenne és közölné ezt az illetővel, ahelyett hogy itt hőbörögne.

2012. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
50 ftert mar lehet venni szappant, senkit nem fog az ara a foldhoz vagni, meg a legutolso csovest sem. Az hogy valaki vezetes helyett miert tomegkozlekedik, meg nem penzkerdes.Pl van aki hippi meg kornyezetvedo, en spec nem agyok hajlando bemenni a forgalomba semmilyen jarmuvel mert felek a vezetestol. Masreszt meg egy vilagvaros belvarosaban elek sajat lakasban (ennyit a csorosagrol ;)) autoval reggelenkent nekem spec eselyem sem lenne.felolem ingyen is lehetne egy auto meg a benzin, akkor sem ulnek bele. Nem tudom amugy miert ez a kozponti temad hogy ki csoro meg ki nem.En amugy ezt a buzolgo masokat leszaro taho jelenseget mindenhol tapasztaltam, Budapesten, videken, kulfoldon. Nem csak tomegkozlekedesben hanem barmilyen nyilvanos helyen (bolt, pub, utca stb) Sztem ezt birsagolni kene.
2012. dec. 25. 22:22
 18/32 anonim válasza:

Vigyél magaddal dezodort vagy valamit! :D

Vagy sokkolót!

2012. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
szoktam kozolni attol ne felj, csak azt nem ertem, masok miert nem csinalnak ugyet belole. kb mintha csak engem zavarna. en csak ezt nem ertem.
2012. dec. 25. 22:24
 20/32 A kérdező kommentje:
A sokkoló jó ötlet.
2012. dec. 25. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!