Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A fogaskerekűn miért nem...

A fogaskerekűn miért nem ellenőrök ellenőriztek, miért a biztonsági szolgálatos emberek? Miben különbözik az ellenőrtől? Egyáltalán mit érnek velük, mert büntetni nem tudnak, csak jegyet adtak ha valaki kért.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kerékpárosok képesek összeverekedni, mert egyszerre csak 8 bringa szállítható. Köztük próbálnak igazságot tenni.
2012. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rég utaztam már fogaskerekűn, szóval nem tudom, pontosan hogy megy. De úgy sejtem, hogy ők nem szúrópróbaszerűen ellenőriznek, mint az ellenőrök, hanem alapból ott vannak az állomások vagy járművek területén, és nem is engedik utazni azokat, akiknek nincs jegyük vagy bérletük. Ezért nem is nagyon lenne értelme büntetniük. Egyébként ez a jobb módszer, bár a BKK még mindig azt preferálja, hogy minél több utast meg tudjanak büntetni az igazi ellenőrök, miközben jegyet venni csak elég kevés helyen lehet.
2012. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!