Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági buszokon becsatolját...

Távolsági buszokon becsatoljátok a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Mert én még nem sok embernél láttam, pedig kötelező lenne. Egyébként miért van az, hogy csak egyes helyeken van (általában legelöl, és középtájon )?
2011. aug. 15. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért van?
2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az ajtók közelében szokott lenni! mivel kieshetsz stb.....
2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van, ott kötelező (lenne) becsatolni. Amúgy csak az első ülésen és középtájt azon ülések előtt, amely előtt nem közvetlenül van üléssor, ott van.
2011. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haver, nálunk a távolságin még nem is láttam biztonsági övet! Úgyhogy bocs, de nem tudom, mit csinálnék. Értelemszerűen én biztos nem szoktam...
2011. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is távolsági busszal járok, és nekem még soha nem szóltak, mert nem szoktam legelőre ülni, de volt már, hogy egy buszsofőr rászólt valakire, aki előre ült, hogy csatolja be magát, meg azt is mondta, hogy első ülésen nem szabad aludni, de lehet, hogy ezt csak poénból mondta, de szerintem van benne valami, mert ha elalszik, és bedől a sofőr nyakába, az igencsak kellemetlen.
2011. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, várok még tapasztalatokat.
2011. aug. 16. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha lehet rajta álló utast szállítani, akkor nem kell bacsatolni.
2011. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Emelt sebességre vizsgáztatott buszokon vannak övek és az nem visz álló utast autópályán,

bár felállni repülőgépen sem mindig tilos.

2011. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
Ha van öv, mindig becsatolom, különösen, mióta babát várok. Nem szeretek kirepülni járművekből.
2011. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem szoktam buszon biztonsági övet csatolni. 1 mert általában nincs. 2 mert maga kis 16 tonnájával nem nagyon van ellenfele az utakon. A buszsofőrök meg agyonképzett emberek szóval ha átgondolod több esélyed van vonatbalesetbe meghalni mint buszbalesetben.

A vasútnál nem tudod milyen alkesz álligathatja a váltókat a buszsofőr meg ott van szem előtt.!

2012. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!