Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mindig becsatoljátok a biztons...

Mindig becsatoljátok a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Be szoktam, mert volt már rossz tapasztalatom az öv nélküli utazással kapcsolatban (nem, nem büntetés).
2009. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez mindenki érdeke. Főleg most, hogy igencsak megnőtt a büntetési ráta...
2009. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
én nem vezetek, de utasként elég sokat ülök kocsiban és... az esetek 90%ban be van csatolva az öv
2009. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Becsatolom a saját érdekembe,biztonsági érzést nyújt, ráadásul 08.01-től szigorúbban büntetik!

Van elég fizetni valóm,ezért nem szeretnék:)

2009. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Persze, természetesen. Saját érdek, illetve jó pédát kell mutatni a gyerekeknek is.
2009. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszarom hány tízezer forint a bünti, meg ki mit gondol, ez az egyetlen dolog ami megvéd, enélkül a többi biztonsági rendszer nem sokat ér. Az utolsó zsákutcában is bekötöm magam, és ezt az utasaimtól is elvárom.

Mindenki hibázhat, a megtörtént dolgokat csak úgy tudod "megváltoztatni" hogy előre gondolkodsz, és bölcs döntést hozol...vagyis bekötöd magad.

2009. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha a taxisoknak, nem kötelező, a f@sz rendőrök se kötik be, mentősön, tűzoltón se láttam még, hát erősen meggondolom...
2009. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig bekötöm magam,sajnos tapasztaltam már mekkorát fog az öv a tehetetlen emberi testen, vagyis akkor a sajátomon éreztem! Vannak történetek, legendák, hogy valakinek az mentette meg az életét, hogy nem volt bekötve az öve.Meglehet, hogy ezek némelyike igaz, de az esetek túlnyomó többségében az öv életet ment.A légzsákkal rendelkező autóknál pedig életveszélyes nem bekötni, mivel a kirobbanó légzsákba becsapódó emberi testnek, (főleg arc és nyak) nagyon rosszak a túlélési esélyei. Mindenki döntse el melyiket vállalja be, és ne csak a büntetéstől féljen!
2009. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az esetek többségében becsatolom magam, szokni kell mert pár hónap és meglesz a jogsi. Ha nem szereted az övet akkor kell keresned egy orvost, lehetőleg belgyógyászt aki ad arról papírt hogy neked ez többet árt mint használ:D

Persze csak úgy nem adnak, max akkor ha ismerős a doki:D

2009. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vezetek, de ha autóba ülök (főleg ha előre), akkor automatikusan nyúlok az öv után. Megszokás.. de valamilyen szinten biztonságérzetet is ad.
2009. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!