Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a diákomat, suli...

Elhagytam a diákomat, suli még nem csinál másikat, mennyire számít a kinézet, ha más ember diákjával utazok? (vonat)

Figyelt kérdés
Elhagytam a diákigazolványom,holnap utaznék vonattal,addig nem végez a diákkészítéssel a suli,ha egyáltalán nem hasonlít rám a képen szereplő egyén,akkor szívózhat a kaller ?

2012. jún. 27. 11:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
A mozi nem törődik vele és a bkv se. a vonat azért sajnos más. meg szokták nézni. Neked ez az első vagy a második diákigazolványod?(gimibe kapunk még1-et), ha a legújabbat hagytad el és van egy régi, akkor mehetnél azzal, de ha nem, akkor ha van tesód, az övét elkérheted. Ha egyik se jön össze, akkor mikor jegyet veszel, szólj, hogy nincs meg a diákod és előtte szerezz a sulidból egy papírt, hogy oda jársz. Más ötletem nincs
2012. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!