Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a diákomat, suli...

Elhagytam a diákomat, suli még nem csinál másikat, mennyire számít a kinézet, ha más ember diákjával utazok? (vonat)

Figyelt kérdés
Elhagytam a diákigazolványom,holnap utaznék vonattal,addig nem végez a diákkészítéssel a suli,ha egyáltalán nem hasonlít rám a képen szereplő egyén,akkor szívózhat a kaller ?

2012. jún. 27. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze. Bár nem nagyon szoktak képet nézni, csak azt, hogy "van-e", meg azt, hogy van-e rajta matrica. [Már ha kell rá.]

A suli azonnal ki tud állítani ideiglenes igazolványt, amikor bemész. Arra nem kell várni.

2012. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem az ellenőrt nem fogja érdekelni, hogy elhagytad az igazolványod, ha más diákjával utazol, biztosan nem fog békén hagyni!! Nem tudtok ideiglenes engedélyt kérni az utazáshoz?
2012. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amire készülsz a btk bünteti, és nem szívózik a kaller hanem a munkáját végzi, és nem csak pótdíj lesz belőle hanem rendőrségi ügy is ha nincs szerencséd. Nem tudsz kérni, iskolalátogatásit vagy ideiglenes diákot?
2012. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy ezt nem komolyan kerdezed.

Azert keri el a diakodat, hogy ellenörizze, hogy te diak vagy-e, nem pedig azert, hogy lassa, van-e haverod, aki diak. Ennyi erövel a szomszedneni is utazhatna az en diakommal.

Nem csak szivozni fog, hanem megbüntet, mivel jogosulatlanul vetted igenybe a kedvezmenyt. Majd masok megmondjak, de sztem vmi büntetöjogi következmenye is lehet, mivel mas hivatalos iratat hasznaltad. De ehhez azert szoljon hozza mas is:)

2012. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sulit ma hívtam fel,"most nem foglalkoznak ezzel,mert vizsgák vannak".Amúgy is,először okmányirodába kell elmenni,mióta chipes diák van,aztán csak a sulbia. A telefonba az iskolám titkársága azt modnta,hogy nincs ideiglenes diákigazolvány,bevonták...
2012. jún. 27. 11:32
 6/11 anonim válasza:
És ha még utazás előtt bejelentenéd az állomáson, hogy mi a helyzet?? Az teljesen más lenne, mintha elkapnának miközben más diákját mutatod! Szólsz, hogy elhagytad a diákodat és nem adnak ideigleneset, de van jegyed! Hátha megértik!
2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a kallerek nem ilyen megértők :(
2012. jún. 27. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ideiglenest az okmányirodában lehet igényleni (legalábbis az egyetemit ott kell már), kérdezz rá ott, olyan nincs, hogy nem adnak ideigleneset sehol!!
2012. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okmányirodánál kezdtem az érdeklődést,azt mondták,hogy az iskola adhat ideiglenest.Felhívtam az iskolám titkárságát,ott azt mondták,hogy az ideiglenes megszűnt....
2012. jún. 27. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem egyszerűbb venni egy teljesárút, mint utána rendőrségre járni? Vagy utazz péntek reggel 10 és vasárnap éjfél között a 33%-os kedvezménnyel.
2012. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!