Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet eljutni a Duna...

Hogy lehet eljutni a Duna Plázához metró nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 15:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm az ellenőröket és, ezért nem akarok jegyre költeni, hiszen már rablás, amennyibe kerül 1 db, hát ezért. Nem vagyok fóbiás.
2012. jún. 10. 15:47
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj gyalog.

A buszon is kell lyukasztani, nem tudtom ezt tudtad-e?

2012. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudom, de ott könnyebb bliccelni, de metrónál elkerülhetetlen a lyukasztás, ha ott állnak sorban a lyukasztónál az ellenőrök. Amúgy egy 7 hónapos kismamával gúnyolódsz, csakhogy tudd.
2012. jún. 10. 15:54
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

És úgy gondolod 7 hónapos kismamaként nem kell fizetned?!


A boltban is ellopod a kenyeret és a tápszert mert 7 hónapos kismama vagy?

Basszus... Ezért annyi a jegy meg a bérlet, mert mindenki megoldja ennyivel... MÁS fizet helyetted....

És még neked áll feljebb...

2012. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen már rablás, amennyibe kerül 1 db, hát ezért"


Minél többen gondolják így, annál drágább lesz a jegy.

2012. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a véleményetek. De szerintem többen gondolják úgy, ahogy én, magas ívben leszarják az ellenőröket, ha kismamák, ha nem. De inkább költöm a gyerekemre a pénzt, mint az ellenőrökre. De nem érdekel tovább ez a jegy téma, a kérdésemre már megkaptam a választ egy normális embertől.
2012. jún. 10. 16:15
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vehemensen kellene jegyet vásárolnod, akkor lehet, nem támadnának itt ennyien.

Igaz, nem is kellene ilyen durván fogalmazni egyikőtöknek sem.

2012. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
és még kikéri magának,hogy gyalog menjen...
2012. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kretén a kurv* anyád! A kisbabámat meg a szádra ne vedd még egyszer, remélem világosan fogalmaztam. Érte már most ölni tudnék!

"


Körülbelül e miatt a stílus, mentalitás, életfilozófia miatt tart itt Magyarország.


Lehet, hogy te nem tudod, de a többi nyugati országban természetes, hogy amit használsz, azért fizetsz. Ott is van kivétel, mindenhol van, de általában mindenki fizet.

2012. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Én is a 32-es plusz 105-ös kombót javaslom, de jó, ha tudod, hogy így érinted a Bosnyák teret, ahol az ellenőrök tanyája van.


Továbbá egy kérés: ha már mindenképp mások pénzén utazol, legalább a

gyerekednek tanítsd majd azt, hogy mindig vegyen jegyet, kérlek. Ne nevelj belőle ingyenélőt, mert azzal senki sem jár jól. Te sem, mert lehet, hogy megspórolsz ma egy buszjegyet, de holnap már az adódból kell betömni a közlekedési büdzsén támadt lyukat, persze immár kamatostul.

2012. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!