Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Metró tényleg a Duna alatt van?

A Metró tényleg a Duna alatt van?

Figyelt kérdés
Sokat agyalok mostanában azon,h a metró tényleg a Duna alatt van-e:)hogy ássák azt ki?van speciális gép hozzá?és a víz merre van?:)
2010. aug. 13. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg


A 2-es metró esetében speciális gép kellett hozzá. Egészen pontosan párszáz cigányember csákánnyal és lapáttal. Ők megoldották 2-3 év alatt.

Ma már elég lenne egy fúrópajzs is, de mint a példa mutatja, azzal nem mindig sikerül metrót épiteni.


A viz a Dunában van. (az pedig a fejed felett)

2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
67%
Rohadt nagy fúrópajzsokkal ásták ki. Igen a Duna alatt átmegy.
2010. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Ha egyszer Pesten jársz:

Piros metró-Batyitól a Kossuth térig érezheted, hogy a Duna sem akadály abban, hogy pár perc alatt Budáról Pestre érj és persze oda-vissza.:)

2010. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

igaz csak fekete-fehér, de én ezen a videón nem sok cigót látok, bocs...


http://www.youtube.com/watch?v=EXBYYzMOrtc&feature=player_em..

2010. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy propagandafilm.

Szinészekkel felvéve.


Én meg ott dolgoztam.

Nem vagyok cigány, de az ott alagutat ásók legalább 80a az volt.

Mérget vehetsz rá.

2010. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
80%-a
2010. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ha ott dolgoztál, akkor most minimum 70 évesnek kell lenned, akkor azt jelenti, hogy 20 évesen dolgoztál ott kb. valszeg fotogén emlékekkel áldott meg a jó isten gondolom.


de azzal kezdve, hogy egy egyszerű kérdésre is csak cigányozással (mág ha "pozitív") tudtál csak válaszolni, nem tartom valószínűleg, hogy totál korrekt lenne az agyhálózatod. már bocs.

2010. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem cigányoztam (soha nem szoktam, se pro, se kontra.), tényeket irtam le.

Amúgy, ha érdekel, 47-ben születtem, 65-67 között dolgoztam ott, és abból (meg a sok munkámból) épitettem a házamat, amit a metróépitésen kerestem több mint 2 év alatt.

Jól fizettek ám ott. (kb. 5000/hó, amikor az átlag 1800 körül volt)

2010. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

elsőnek ha jól néztem utána, 50-től 54-ig építették. akkor te még ezek szerint gyerek voltál, sokat nem tudhattál belőle mi hogy.


63-tól pedig 70ig építettek.


ergó ez kb 11év (nem 2-3), amiből te kettő évet töltöttél ott, nagyon régen, az is egy bizonyos szakaszon lehetett.


így a "felmérésed" nem reprezentatív.

2010. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Kamuember, csak hogy tudd, én meg bányászvárosban élek, van olyan rokonom, aki 14 (sic!) évesen kezdte a bányában, a bányászok jó része is cigány ember volt akkoriban vagy romániai cigány...a tények tények maradnak, akármennyire nyomod a rasszista dumádat...
2010. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!