Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Metró tényleg a Duna alatt van?

A Metró tényleg a Duna alatt van?

Figyelt kérdés
Sokat agyalok mostanában azon,h a metró tényleg a Duna alatt van-e:)hogy ássák azt ki?van speciális gép hozzá?és a víz merre van?:)
2010. aug. 13. 10:42
1 2 3
 21/23 Hintalow ***** válasza:

Vááá, ez a szimpatikus szájkarate, ami már az elején eltért a témától, hála a kétkedőnek, az egykori fiatalkorú metróásó vakondembernek, és az önérzetes kissebbségnek, ugye mehet fuckyeahgyakorikerdesekre?


Amúgy tényleg a duna alatt megy:)

2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen, a Duna alatt van. Azt még kézzel ásták nagyrészt, én nem vagyok olyan öreg, szóval nekem csak a nagyapám mesélte, hogy ott dolgozott egyetem mellett "diákmunkában" (nem tudom, létezett-e akkor már ez a fogalom), mert tényleg durván jól lehetett vele keresni. A Duna alatt gondolom, kicsit erősebben van alátámasztva, meg komoly szivattyúk vannak ott, hogy ha gáz lenne és szivárogna, akkor kiszivattyúzzák a vizet.

Amúgy szerintem kb ugyanolyan a Duna alatt dolgozni, mint máshol, mert ott meg házak vannak a vonal fölött. Gondolom, emiatt is van olyan mélyen azon a részen (Deák és Moszkva között) olyan mélyen, hogy se a házak, se a Duna ne omoljon rá :)

2010. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ho hóóó

Te nem vagy olyan öreeeg?

Öreg?

Folytatódjon a vita a kedves metróban dolgozó IDŐS úr megvédésére:D

Amúgy a cigány,az cigány ember,ami szerintem közel sem sértő....ahogy drága édes anyukám szokta mondani : nem az a baj amit mondasz,hanem ahogy mondod...:)

A paraszt pedig paraszt ember...amit a történelemben "kispolgár" munkás emberre használtunk.

Ami szintén nem kellene,hogy sértő legyen,csak az idő során kicsit új értelmezést nyert ez a szó...

Mindenesetre,én tisztelem a dolgozó és becsületes cigány,és paraszt embert is...

2010. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!