Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Metró tényleg a Duna alatt van?

A Metró tényleg a Duna alatt van?

Figyelt kérdés
Sokat agyalok mostanában azon,h a metró tényleg a Duna alatt van-e:)hogy ássák azt ki?van speciális gép hozzá?és a víz merre van?:)
2010. aug. 13. 10:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
köszönjük IQ-ember...
2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

Ha valaki leírja a cigány szót, akkor az cigányozás?


Tilos leírni, vagy mi?

2010. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nem tilos természetesen.

de szerinted normális e az, hogy ha te megkérdezed: "miért bűnöznek manapság az emberek?" Akkor arra én azt mondom, hogy mert "a kormány és az állam és amúgy a többség bűnöző cigány." jelen esetben ez nem lenne korrekt válasz és csak arra menne, hogy ellentétet és vitát szítsak vele.

2010. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
20%

Csatlakoznék hozzátok. Nem tilos leírni a cigány szót, de nem értem, hogy miért kell így megkülömbözteni az embereket. Én is cigány vagyok, és ugyanolyan ember, mint akármelyik más paraszt. Sőt... Néha a parasztok aljasabbak, mint a cigányok. Tisztelet a kivételnek.

A másik pedig az, hogy a cigányok jobban megtudják csinálni a férfi munkát, mint pl egy paraszt, aki az irodában a gép előtt ül. Azért írom úgy, hogy paraszt a magyar helyett,mert attól még én is magyar vagyok. És a cigány nők hamarabb megatnulnak főzni, mint a parszt nők, mert ők inkább étterembe mennek vagy rendelnek valahonnan, mert nem tudnak főzni. Na ennyit a cigányokról. Nem akartam senkit megbántani, csak elmondtam a véleményemet.

Szép napot mindenkinek!

2010. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

kedves Cigány, milyen jogon szólsz te be bárkinek, hogy megkülönböztet, amikor te magad is megkülönbözteted magad a nem cigányoktól azzal, hogy parasztozod őket/minket sértő módon?


ezenkívül a te "felmérésed" is kb 0információn alapszik. semmi alapja sincs.


mindenesetre ezért nem kéne egy ilyen kérdésben cigányozni akár negatívan akár pozitívan kiemelni őket, mert egy ilyen vita az eredménye.

2010. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
igaz
2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszett

"Kedves Cigány, mért mondod nekem, hogy Paraszt?"


Ha nem értenéd a dolgot, amikor te őt cigánynak nevezed, ugyanazt teszed, mint amikor ő parasztozik.

Tehát vagy jogos mindkettő, vagy egyik sem.

De már régóta mindkettőt használják, tehát lehet.


Egyébként mindketten magyarok vagytok, velem együtt már hárman. Mégpedig egyenrangú magyarok.

2010. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

tévedés, hiába tetszik neked, nem érted meg. én magyarnak vallom magam, elismerem, ergó ha valaki lemagyaroz az oké. Ő cigánynak vallja magát, ergó miért ne mondhatnám rá, hogy cigány?


ő leparasztoz engem, én viszont ezt sértésnek veszem, mert nem tartom magam parasztnak ,a magyar kultúra sem ismer ilyen megnevezést a magyarra.


vond le belőle a következtetést ha tudod.

2010. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

OK

levontam a következtetést

"Ostoba vagy"

2010. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ennyit tudsz érvelni. tipikus, a lehülyézés jön amikor már elfogytak az érvek.

nah zárjuk le a vitát. péntek van.

2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!