Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha most vizsgáznál autó...

Ha most vizsgáznál autó vezetésből, de érzed, hogy nem nagyon megy. Be vállalnál egy olyan segítő lehetősséget aki nem oktató de olcsóbban meg tanítanatéged?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 08:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Azoknak is várom vállaszát aki most fog vizsgázni!!!
2012. jan. 17. 08:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Rutin, vagy forgalom? Forgalomban magánszemély nem oktathat, csak erre feljogosult oktató! Ha meg így elkapnak a rendőrök nehéz lesz magyarázkodni!


A rutint meg elmentek egy parkolóban, mással tudod gyakorolni!

2012. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó, persze igazad van az ügybe, fogy forgalomba nem! De én tuti nem tudnék most úgy vezetni ahogy most ha apu nem vitt volna már ki 9 éves koromba a forgalomba! ;)

Mire mentem vizsgázni az oktató rám bízta a velem együtt tanuló társamat, hogy segítsek neki! :)

Azért gondoltam erre mert ha nem oktató űl a tanuló mellé hanem akinek van tapasztalata a tanuló nincs szorongatot helyzetbe annyira. Hamarabb rá ragad a dolog és az olcsóbb tanulás jól jönne azért vagy nem?

2012. jan. 17. 10:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Az oktató meg nem sima kresz vizsga után lesz oktató, a tanulóautó meg nem véletlenül tanulóautó ( meg van különböztetve kellőképpen és rendelkezik olyan berendezésekkel, amelyekkel veszélyhelyzet esetén az oktató beavatkozhat).

Azért ez nem összehasonlítható azzal, amikor beülsz Józsi mellé, és ő majd berántja a kézit, ha gáz van. Elég hülye elképzelés.

2012. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem a barátom tanított autót vezetni, az oktató nem sok újat tudott mutatni, de mivel hivatalosan csak így lehet "megtanulni vezetni", így kénytelen voltam befizetni egy valag pénzt.


egyébként amit te akarsz csinálni, az törvénybe ütközik, szóval ne kísérletezz vele.

2012. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De szerintem utólag te is belátod, hogy ha abból a "nem sok új"- ból hirtelen kettőt benézel, lehet csúnyán összetöröd magad és mást is.
2012. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 _Jessy_ ***** válasza:
"Azért gondoltam erre mert ha nem oktató űl a tanuló mellé hanem akinek van tapasztalata..." Gondolod az oktatónak nincs tapasztalata? :)
2012. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne bántódj meg, de piszok rossz a helyesírásod. Ezzel is kellene foglalkoznod, nem is keveset!
2012. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal meg ne dicsekedj, hogy apud bűncselekményt követett el kilencéves korodban!
2012. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én most tanulok vezetni,de nem szívesen ülnék be olyan mellé akinek nincs nagy rutinja,főleg papírja arról,hogy oktathat!Ráadásul ha elkapnak akkor viszlát még nem létező jogsim!És szerintem addig "jó"amíg az oktatónál is van pedál::)))
2012. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!