Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új b-s jogosítvány feladata...

Az új b-s jogosítvány feladatait meg lehet csinálni? Több oktató azt mondja hogy nem igazuk van?

Figyelt kérdés

Itt le vannak írva és rajzolva hogy mit kellene csinálni.

[link]


2012. jan. 8. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben semmi új nincs. 40 éve is sok ezren megcsinálták, most is. Ha valakinek nem megy, az jobb is, ha nem kap jogsit.
2012. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit rinyáltok. Nekem csont nélkül megy elsőre az összes feladat, egyáltalán nem nehezek. Aki ezeket nem tudja megcsinálni, ne is kapjon jogsit.
2012. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én még idén nem voltam vezetni, mióta ezek vannak, én csak kérdezem, mivel elég sokan mondják.
2012. jan. 8. 15:29
 4/11 anonim válasza:

Eddig is voltak ezek a feladatok, és sok embernek sikerült... majd Neked is menni fog...

Bár az "M3"-et egy kicsit érdekesnek találom fogalomba kivitelezni, mögöttem jönnek, lehet már a s*ggembe van, de megelőzni se tud, mert a másik sávban szembe jönnek, én meg próbáljak betolatni, mert az a feladat...

"M4"-nél legalább jobbról ki tud kerülni (már, ha nincs szegély), ott csak állsz, ameddig jönnek szemből...

De gondolom, ezeket a feladatokat nem a legforgalmasabb útszakaszon fogják végrehajtatni...

Azért sok sikert hozzá!!

2012. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csutka ugyan ezek a feladatok voltak a régi rutin pályán is, csak ott bójákkal kellett ezt bemutatni.


Aki ezeket nem tudja megcsinálni az jobb is, ha nem kap jogsit. Azt az oktatót meg komolyan nem értem, aki erre azt mondja, hogy nem lehet megcsinálni...


http://www.youtube.com/watch?v=ulB6s8Bb03U

na EZT nehéz megcsinálni. A többi gyerekjáték!

2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én most pakolom le jogsit és ugyan ezeket csinálom már a második órán már a forgalomba vezetem és ezeket csináltam ..
2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezekben semmi extra. Ha nem megy, akkor gyakorolj még, nem kell még jogsi.
2012. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Azért nehezebb, mert forgalomban kell megcsinálnod, és eddig 3 lehetőséged volt javításra, már csak 2 van és az elsőnél rögtön 2 hibapont. Én ma voltam városban, mert az oktatóm csak pénteken kapta meg a "feladatokat" és nekem a y fordulástól kezdve minden a város központjában volt. Azért nehezebb, mert nagy forgalomban nagyon örülnek mögötted, hogy te ott elkezdesz forgolódni+tolatgatni.:(

De megcsinálható.

2012. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A másik ami miatt nehezen kivitelezhető, hogy a 40 perc forgalom+20 perc parkolási feladat ideje alatt egy tanuló vezető kellően el fog fáradni ahoz, hogy megbukjon. A héten 10 vizsgázóból 9 megbukott. Sajnálom őket akik az új rendszerbe vizsgáznak.
2012. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki 1 órát nem tud hiba nélkül vezetni az hogy akar jogosítványt?!


Vagy majd ha megkapja a plasztikkártyáját akkor az első évben max 10 km-re indul majd el vagy mi?!

2012. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!