Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s jogosítványhoz valaki már...

B-s jogosítványhoz valaki már tett vizsgát az új rendszerben?

Figyelt kérdés
A rutin és forgalmi összevonásával? Akinek már megvan a rutin,annak nem olcsóbb a forgalmi? Mi a véleményetek az új szabályról?
2012. jan. 4. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Év eleje van, szerintem még csak most kezdenek dolgozni a kpm-nél
2012. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az összevonás azt jelenti, hogy az oktató dönti el, h amikor tudod már a rutinpályán a közlekedést, mikor mehetsz forgalomba. A vizsga meg úgy néz ki, hogy akkor rutin feladatot is meg kell csinálnod, majd fogalmat is egy alkalommal, így kb 1,5 óra lesz az egész vizsga. Nem olcsóbb,vizsgák meg majd csak január közepétől lesznek, én akkor csinálom a forgalmat. Szerintem amúgy így nehezebb lesz, könnyebb hibázni...
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sziasztok ,én november közepén kezdtem el a jogsimat,kresz vizsga elsőre sikerul , ami nehezeb volt ,az az elsősegély ,a folyoson már mondták ha önkéntes doki jönn akor szerencsénk van ma, ha nem és mentős orvos ,akkor hajrá sok sikert mert azzok nem játszanak ,hát én kifogtam az nap egy mentőst aki bevalom jol megizasztót kezdtuk ujraélesztés ,stabiloldalfekvés,majd tétel huzás 2 kérdés ,és itt nem engeded a 100 bol ,válaszoltam és elkezdte mi van ha ez nem sikerul ,mondom ez,és ő elkezdi mi van ha az sem , és megint ha ha ha.aztán oké mi van ha a beteg nem gyerek ha nem felnőtt személy,és ott is ha ha ha nem sikerul ez sem ,,mit teszek,ok utána b kérdés gerinc sérult mi van ha gerinc sérult és mi van ha láttom honnan tudom gerinc sérult és mik a teendők közlöm e vele nagy a baj,mik a teendők hány ember és hogyan szálitjuk fogjuk meg,hemlich fogást kért tőllem ha beteg fulad ,mondta is a srác melletem volt mikor kijötunk,(hallod ez nagyon meg akart téged fogni ) mondtam igen éreztem.
2012. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a másik 31 -én kedd reggel 7.50 kor lesz vizsgám forgalmi .

én spuri sulinál bp -tanultam mindent elméleti oktatás szuper jó .vezetés olyan oktatom volt aki észre vette nem vagyok pancser és kezdő rutin pálya bementem tettem 2 kört mondta csatoldbe magadat kimegyunk forgalomba .

sosem volt vele bajom persze 4 szer hallotam csak ezt elbasztad ,ami nálla azt jellentete ha ez vizsga most megbuktál volna,sosem szolt semit csevegtunk rádioztunk vezetem ,anyit mondot jobbra-balra itt ott. ujrendszerben én tudok nyilatkozni nektek ,mert elkezdtem és rutin pálya még volt ,majd már nincsen mikor voltam vizsgázni kreszből az nap törölték el a rutin pályát és hozztak ujszabályokat meg.elkezdtem vezetni kis papirom sem volt mert ujtörvény szerint sikeres vizsga után már fényképes igazolványt csak késsőb adnak ki és fénykép nem kell bele,.tehát 1 jó hétig nem is vezethetem volna de ,még is vezetem az oktatóval.tudni illik ha igazolnak ,nem tudja igazolni ki mi vagyok csak anyit tud tanuló és sikeres vizsgája volt,de rendőrnek kell a kis papirom ha vezetek az egy fajta elő jogsi.nos rutin pálya nekem nincsen 9ora vezetés kötelező mindenkinek rajta ,utána lehet csak forgalom ,de ha oktató látja pancser vagy nem visz ki,persze te mondhatod vigyen ki ,akkor ő ki visz ,ez olyan dolog sok nem képes még 30 ora után sem levizgázni amit az oktató mond is neki,de sajna ő már mondja irjálbe akarok vizsgázni,és utána bukik és plusz 10 ora per 2500 ft és plusz 12 ezer forgalmi vizsga.megéri??

forgalomban van 9 manőver ,abból 1 nagyon nehéz ,és ott szivatnak direct ,és ha rossz ember a vizsgabistos ott tutti elkap.ez a be állás 90 fokban parkolóba ott hely 2 oldalra 40 cm két irányba majd kitolatás jobra ugy ne érjélbele a szemközti sávba és ne érjél hozzá a felező vonalhoz,...ez nagy siker kell.probáld ki családi kocsival !hasznos tanács ha érdekel .

[link]

....................ez a kezdővezető.hu oldal és itt találod az uj feladatokat és hasznos tudni valokat 2012 január 1 től.

ITT PEDIG A 27 ES OLDAL BEKEZDÉS TŐL ÉRDEKES OLVASNI ITT A 9 MANŐVER ÉS MIÉRT BUKSZ MEG ÉS MIKET KÉRNEK.


[link]

2012. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen tettem tegnap reggel 7.50kor és sikerult.
2012. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és gratulálok!

jan. 19-én tettem le a sikeres forgalmi vizsgámat elsőre:) mindeninek sok sikert akinek hátravan még!

2012. febr. 11. 19:46
 7/7 anonim válasza:
Én tegnap mentem át a vizsgán... :) 180 ezerből jött ki nekem.... Úgy, hogy mindenből elsőre.
2012. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!